2022. január 19.   -   szerda
 




HÍRARCHÍVUM

 
heti műsor
 
nyomtatható forma 2022.01.18 - 2022.01.27.




 

2022.01.19. - szerda
Zrínyi Gimnázium
1108 Budapest, Mádi u. 173.
20:45
-
FA-0125
Németh Patrik dr., Tóth Kitti
játékvezetők:
Mechatronikai Szakközépiskola Tornaterme
1118 Budapest, Rétköz u. 39.
19:15
-
FB-0155
Hervay Tibor, László Zsolt
játékvezetők:
Török Flóris Általános Iskola Tornaterme
1237 Budapest, Dinnyehegyi köz 2.
17:15
-
KK-4023
Lukács Rezső, Hőgerl Bence
játékvezetők:
2022.01.20. - csütörtök
Piarista Gimnázium Tornaterme
1052 Budapest, Piarista u. 1.
18:20
-
FA-0134
Gruber Nikolett, László Zsolt
játékvezetők:
Zrínyi Gimnázium
1108 Budapest, Mádi u. 173.
19:15
-
RKFB-0122
Rózsavölgyi Alexandra, Sancilio Alexis
játékvezetők:
Egressy Gábor Szakközépiskola
1149 Budapest, Egressy út 71.
20:30
-
FA-0137
Matics Sándor, Novák Bence
játékvezetők:
Hajós Alfréd Általános Iskola
1203 Budapest, Lajtha L u. 7.
20:15
-
SF-0101
Bagi Bálint, Pohánka Balázs
játékvezetők:
Eötvös József Általános Iskola
2049 Diósd, Gárdonyi Géza u. 14.
20:15
-
FA-0136
Gaál Norbert, Simon Kristóf
játékvezetők:
Huzella Ált. Isk. Tornaterme
2131 Göd, Petőfi Sándor u. 49.
20:20
-
FB-0112
Major Ádám, Tóth Kitti
játékvezetők:
2022.01.21. - péntek
ÁSE Terem
1072 Budapest, István u. 2.
18:30
-
FC-0113
Nagy László, Bujtor Péter
játékvezetők:
NKE Kis terem
1083 Budapest, Diószeghy S. u. 23.
20:30
-
RKFB-0134
Rózsavölgyi Alexandra, Sancilio Alexis
játékvezetők:
HIT Park Labdacsarnok
1103 Budapest, Gergely utca 81.
18:00
-
RKFB-0135
Matics Sándor, Magyar Zoltán
játékvezetők:
Zrínyi Gimnázium
1108 Budapest, Mádi u. 173.
16:00
-
GYK-4051
Borsos Balázs, Tóth Olivér
játékvezetők:
18:40
-
GYK-4053
Borsos Balázs, Tóth Olivér
játékvezetők:
CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
1117 Budapest, Hunyadi János út 16.
20:45
-
FC-0114
Pál Roland, Bárány Levente
játékvezetők:
Grosics Gyula Általános Iskola
1119 Budapest, Bikszádi u. 11-15.
18:10
-
NB-0015
Gaál Norbert, Réger Zsolt
játékvezetők:
Csata u. Általános Iskola
1135 Budapest, Csata u. 20.
15:00
-
NSA-0012
Győri Ferenc, Kutrik Andrea
játékvezetők:
2022.01.22. - szombat
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
09:00
-
GYK-4121
Tahin András, Kara Zsombor
játékvezetők:
10:20
-
GYK-4122
Tahin András, Kara Zsombor
játékvezetők:
11:40
-
GYK-4123
Ürögi Zsolt, Korpás Máté
játékvezetők:
13:00
-
GYK-4151
Ürögi Zsolt, Korpás Máté
játékvezetők:
14:20
-
GYK-4152
Waigand Ágoston, Kara Zsombor
játékvezetők:
15:40
-
GYK-4153
Waigand Ágoston, Kara Zsombor
játékvezetők:
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
1104 Budapest, Harmat u. 88.(Kada köz)
09:00
-
GYK-4041
Győri Ferenc, Borsos Balázs
játékvezetők:
10:30
-
GYK-4042
Győri Ferenc, Borsos Balázs
játékvezetők:
12:00
-
GYK-4043
Lukács Rezső, Frányó Csanád
játékvezetők:
14:00
-
GYK-4031
Lukács Rezső, Frányó Csanád
játékvezetők:
15:30
-
GYK-4032
Kutrik Andrea, Borsos Balázs
játékvezetők:
17:00
-
GYK-4033
Kutrik Andrea, Borsos Balázs
játékvezetők:
Kocsis Sándor Sportközpont
1107 Budapest, Bihari út 23.
09:00
-
GYK-4061
Bárány Levente, Mészáros Nándor
játékvezetők:
10:20
-
GYK-4062
Bárány Levente, Mészáros Nándor
játékvezetők:
11:40
-
GYK-4063
Korompai Zsolt, Vígh Balázs
játékvezetők:
13:00
-
GYK-4081
Korompai Zsolt, Vígh Balázs
játékvezetők:
14:20
-
GYK-4082
Hőgerl Bence, Mészáros Nándor
játékvezetők:
15:40
-
GYK-4083
Hőgerl Bence, Mészáros Nándor
játékvezetők:
Zrínyi Gimnázium
1108 Budapest, Mádi u. 173.
09:00
-
GYK-4071
Belák Dorka, Nagy Joel
játékvezetők:
10:20
-
GYK-4072
Belák Dorka, Nagy Joel
játékvezetők:
11:40
-
GYK-4073
Pál Roland, Török Béla
játékvezetők:
13:00
-
GYK-4161
Pál Roland, Török Béla
játékvezetők:
14:20
-
GYK-4162
Belák Dorka, Nagy Joel
játékvezetők:
15:40
-
GYK-4163
Belák Dorka, Nagy Joel
játékvezetők:
Grosics Gyula Általános Iskola
1119 Budapest, Bikszádi u. 11-15.
09:00
-
GYK-4131
Kovács Róbert, Horváth Brúnó
játékvezetők:
10:20
-
GYK-4132
Kovács Róbert, Horváth Brúnó
játékvezetők:
11:40
-
GYK-4133
Marjai Réka, Tóth Olivér
játékvezetők:
13:00
-
GYK-4141
Marjai Réka, Tóth Olivér
játékvezetők:
14:20
-
GYK-4142
Kovács Róbert, Horváth Brúnó
játékvezetők:
15:40
-
GYK-4143
Kovács Róbert, Horváth Brúnó
játékvezetők:
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
1185 Budapest, Nagyszalonta u. 25.
15:00
-
FA-0135
Nepp László, Pál Roland
játékvezetők:
Váci Piarista Gimnázium és Kollégium
2600 Vác, Konstantin tér 6.
17:00
-
FC-0115
Tarnai Gyula, Vígh Balázs
játékvezetők:
2022.01.23. - vasárnap
III. kerületi Sporttelep
1033 Budapest, Rádl árok u. 1.
09:00
-
FSB-0013
Gere Kálmán, Kutrik Andrea
játékvezetők:
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
10:30
-
FD-0151
Bátovszky Zsolt, Bárány Levente
játékvezetők:
12:00
-
FC-0111
Bátovszky Zsolt, Bárány Levente
játékvezetők:
13:30
-
FC-0116
Matics Sándor, Horváth Péter
játékvezetők:
15:00
-
NB-0133
Matics Sándor, Horváth Péter
játékvezetők:
16:30
-
FB-0111
Tarnai Gyula, Tahin András
játékvezetők:
18:00
-
RKFB-0132
Tarnai Gyula, Tahin András
játékvezetők:
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
1104 Budapest, Harmat u. 88.(Kada köz)
09:00
-
GYK-4021
Győri Ferenc, Boros Krisztina
játékvezetők:
10:30
-
GYK-4022
Győri Ferenc, Boros Krisztina
játékvezetők:
12:00
-
GYK-4023
Hőgerl Bence, Kiss Bálint
játékvezetők:
14:00
-
GYK-4011
Hőgerl Bence, Kiss Bálint
játékvezetők:
15:30
-
GYK-4012
Bárány Levente, Belák Dorka
játékvezetők:
17:00
-
GYK-4013
Bárány Levente, Belák Dorka
játékvezetők:
Kocsis Sándor Sportközpont
1107 Budapest, Bihari út 23.
09:00
-
GYK-4091
Kovács Róbert, Konta Csanád János
játékvezetők:
10:20
-
GYK-4092
Kovács Róbert, Konta Csanád János
játékvezetők:
11:40
-
GYK-4093
Kovács Róbert, Konta Csanád János
játékvezetők:
19:30
-
NB-0131
Magyar Zoltán, Lukács Rezső
játékvezetők:
Zrínyi Gimnázium
1108 Budapest, Mádi u. 173.
09:00
-
GYK-4171
Nagy Joel, Frányó Csanád
játékvezetők:
10:20
-
GYK-4172
Nagy Joel, Frányó Csanád
játékvezetők:
11:40
-
GYK-4173
Waigand Ágoston, Korpás Máté
játékvezetők:
13:00
-
GYK-4174
Waigand Ágoston, Korpás Máté
játékvezetők:
Kertészeti Egyetem
1113 Budapest, Szüret u. 2.
19:00
-
FB-0115
Pál Roland, Vígh Balázs
játékvezetők:
CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
1117 Budapest, Hunyadi János út 16.
18:30
-
NA-0063
Gaál István, Hőgerl Bence
játékvezetők:
Mechatronikai Szakközépiskola Tornaterme
1118 Budapest, Rétköz u. 39.
14:30
-
NB-0137
Nagy László, Szőke Attila
játékvezetők:
18:00
-
NB-0135
Nagy László, Szőke Attila
játékvezetők:
Grosics Gyula Általános Iskola
1119 Budapest, Bikszádi u. 11-15.
09:00
-
GYK-4111
Vígh Balázs, Tóth Olivér
játékvezetők:
10:20
-
GYK-4112
Vígh Balázs, Tóth Olivér
játékvezetők:
11:40
-
GYK-4113
Marjai Réka, Koncz Levente
játékvezetők:
13:00
-
GYK-4101
Marjai Réka, Koncz Levente
játékvezetők:
14:20
-
GYK-4102
Horváth Brúnó, Kara Zsombor
játékvezetők:
15:40
-
GYK-4103
Horváth Brúnó, Kara Zsombor
játékvezetők:
TF Terem
1123 Budapest, Alkotás u. 44.
18:30
-
FA-0132
Hervay Tibor, Bátovszky Zsolt
játékvezetők:
Csata u. Általános Iskola
1135 Budapest, Csata u. 20.
16:00
-
NA-0051
Győri Ferenc, Gere Kálmán
játékvezetők:
Batthyány Kázmér Gimnázium Tornaterme
2310 Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14.
20:30
-
SF-0113
László Zsolt, Kovács Róbert
játékvezetők:
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
2330 Dunaharaszti, Eötvös u. 52.
15:00
-
RKFB-0131
Minár László, Magyar Zoltán
játékvezetők:
2022.01.24. - hétfő
Szent Benedek Gimnázium
1083 Budapest, Práter u. 11.
19:20
-
RKFB-0133
Gruber Nikolett, Szőts Dávid
játékvezetők:
PPKE Tornacsarnok
1088 Budapest, Szentkirályi u. 26.
19:30
-
NB-0136
Tőzsér Dénes, Réger Zsolt
játékvezetők:
2022.01.25. - kedd
Jókai Mór Általános Iskola
1163 Budapest, Tiszakömlő u. 31-35.
19:20
-
FB-0116
Tőzsér Dénes, Pohánka Balázs
játékvezetők:
2022.01.26. - szerda
Göllner Mária Waldorf Gimnázium
1048 Budapest, Lakkozó u. 1-5.
18:45
-
FB-0113
Major Ádám, Bagi Bálint
játékvezetők:
Babits Mihály Gimnázium
1049 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
19:15
-
FC-0112
Goda László, Tóth Kitti
játékvezetők:
Mechatronikai Szakközépiskola Tornaterme
1118 Budapest, Rétköz u. 39.
19:15
-
FB-0114
Hervay Tibor, Gaál Norbert
játékvezetők:
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
1185 Budapest, Nagyszalonta u. 25.
20:00
-
FA-0113
Magyar Zoltán, László Zsolt
játékvezetők:
Rózsakerti Demjén István Református Gimnázium
1223 Budapest, Rákóczi út 17-21.
19:30
-
RKFB-0137
Minár László, Gombos Márk
játékvezetők:
2022.01.27. - csütörtök
Toldy Ferenc Gimnázium
1015 Budapest, Donáti u. 28.
20:15
-
RKFB-0145
Hervay Tibor, Gaál István
játékvezetők:
Karinthy Frigyes ÁMK
1046 Budapest, Hajló u. 2-8.
20:10
-
FA-0121
Tóth Kitti, Gombos Márk
játékvezetők:
Babits Mihály Gimnázium
1049 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
20:00
-
FC-0125
Tőzsér Dénes, Bátovszky Zsolt
játékvezetők:
Grosics Gyula Általános Iskola
1119 Budapest, Bikszádi u. 11-15.
20:40
-
FD-0111
Gaál Norbert, Gruber Nikolett
játékvezetők:
Berzsenyi Dániel Gimnázium
1133 Budapest, Kárpát u. 49-53.
19:45
-
FA-0145
Tahin András, Bujtor Péter
játékvezetők:
Egressy Gábor Szakközépiskola
1149 Budapest, Egressy út 71.
20:30
-
FA-0147
Major Ádám, Jankovics Viktor
játékvezetők:
Kazinczy Általános Iskola
1215 Budapest, Ív u. 65-71.
18:45
-
RKFB-0143
Goda László, Novák Bence
játékvezetők:
Huzella Ált. Isk. Tornaterme
2131 Göd, Petőfi Sándor u. 49.
20:20
-
FB-0124
Pohánka Balázs, Matics Sándor
játékvezetők:

© Az oldalon található adatok, képek, táblázatok a BKSZ tulajdonát képezik.
Ezek másolása, felhasználása csak a BKSz engedélyével lehetséges.
© Design: Basketbolt