2022. november 29.   -   kedd
 




HÍRARCHÍVUM

 
heti műsor
 
nyomtatható forma 2022.11.29 - 2022.12.08.




 

2022.11.29. - kedd
Berzsenyi Dániel Gimnázium
1133 Budapest, Kárpát u. 49-53.
18:30
-
NA-1072
Józsa A. Junior, Bagi Bálint
játékvezetők:
Németh Imre Általános Iskola
1148 Budapest, Lengyel u. 23.
18:00
-
FKA-2085
Szőke Gábor, Földesi Boglárka
játékvezetők:
2022.11.30. - szerda
Göllner Mária Waldorf Gimnázium
1048 Budapest, Lakkozó u. 1-5.
18:45
-
FB-0085
Bagi Bálint, Tahin András
játékvezetők:
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
1103 Budapest, Kada u. 27-29.
18:15
-
FJA-2021
Hartai Tamás, Korompai Zsolt
játékvezetők:
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
1114 Budapest, Villányi út 27.
19:00
-
FJA-1024
Boros Krisztina, Korpás Máté
játékvezetők:
Tüske csarnok - 1. terem
1117 Budapest, Magyar Tudósok körútja 7/1.
18:00
-
NKA-0022
Kutrik Andrea, Tarr Emese
játékvezetők:
Törökugrató Általános Iskola
1118 Budapest, Törökugrató u. 15.
19:15
-
FB-0082
Bujtor Péter, Nagy László
játékvezetők:
Jókai Mór Általános Iskola
1163 Budapest, Tiszakömlő u. 31-35.
17:20
-
FKA-2042
Gaál István, Szilágyi Zsolt
játékvezetők:
19:20
-
FJA-2013
Gaál István, Szilágyi Zsolt
játékvezetők:
Kazinczy Általános Iskola
1215 Budapest, Ív u. 65-71.
17:45
-
FSA-1051
Kara Zsombor, Földesi Boglárka
játékvezetők:
Rózsakerti Demjén István Református Gimnázium
1223 Budapest, Rákóczi út 17-21.
20:20
-
RKFB-0071
Vígh Balázs, Kiss Bálint
játékvezetők:
Fészek Kosárlabda Csarnok
2089 Solymár, Rókus utca 1.
18:30
-
NA-1075
Tarnai Gyula, Réger Zsolt
játékvezetők:
Batthyány Kázmér Gimnázium Tornaterme
2310 Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14.
20:30
-
FC-0063
Józsa A. Junior, Bárány Levente
játékvezetők:
2022.12.01. - csütörtök
Toldy Ferenc Gimnázium
1015 Budapest, Donáti u. 28.
20:20
-
RKFB-0072
Goda László, Gombos Márk
játékvezetők:
Szigeti József Általános Iskola
1041 Budapest, Szigeti J u. 1-3.
18:30
-
NA-2073
Kruk Melinda, Sancilio Alexis
játékvezetők:
Göllner Mária Waldorf Gimnázium
1048 Budapest, Lakkozó u. 1-5.
18:00
-
FJB-3012
Szabó István, Puskás Ágnes
játékvezetők:
Babits Mihály Gimnázium
1049 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
19:40
-
FA-0074
Bagi Bálint, Tahin András
játékvezetők:
Őrmezei Általános Iskola Tornaterme
1112 Budapest, Menyecske u. 2.
20:45
-
FB-0081
Hartai Tamás, Kiss Bálint
játékvezetők:
CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
1117 Budapest, Hunyadi János út 16.
19:15
-
NA-2064
Szőts Dávid, Tóth Olivér
játékvezetők:
Berzsenyi Dániel Gimnázium
1133 Budapest, Kárpát u. 49-53.
19:45
-
FA-0073
Németh Patrik dr., Kozma Balázs
játékvezetők:
Jókai Mór Általános Iskola
1163 Budapest, Tiszakömlő u. 31-35.
17:20
-
FSA-2084
Józsa A. Junior, Szilágyi Zsolt
játékvezetők:
19:20
-
FA-0077
Józsa A. Junior, Szilágyi Zsolt
játékvezetők:
Hajós Alfréd Általános Iskola
1203 Budapest, Lajtha L u. 7.
20:15
-
FC-0062
László Zsolt, Koncsag Csaba
játékvezetők:
Csepeli Eötvös József Általános Iskola Tornaterme
1213 Budapest, Szent István út 232.
18:50
-
FB-2072
Hervay Tibor, Nagy László
játékvezetők:
Kazinczy Általános Iskola
1215 Budapest, Ív u. 65-71.
17:30
-
FKA-1102
Vígh Balázs, Tarr Emese
játékvezetők:
19:15
-
FJA-1054
Vígh Balázs, Tarr Emese
játékvezetők:
BMTE kisterem
1222 Budapest, Promontor u. 89/a.
16:45
-
FSA-1052
Szőke Gábor, Földesi Boglárka
játékvezetők:
Budai II. László Sportcsarnok
2000 Szentendre, Dózsa Gy út 12-14.
19:15
-
FB-2075
Vida József, Németh Fanni
játékvezetők:
Monori József Attila Gimnázium
2200 Monor, Ady Endre út 12-14.
19:00
-
FB-2077
Tőzsér Dénes, Korpás Máté
játékvezetők:
2022.12.02. - péntek
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
20:00
-
FB-0096
NKE Csarnok
1083 Budapest, Diószeghy S. u. 23.
20:30
-
RKFB-0082
Lónyay Református Gimnázium tornaterme
1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.
21:15
-
FB-2021
HIT Park Labdacsarnok
1103 Budapest, Gergely utca 81.
20:30
-
RKFB-0074
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
1104 Budapest, Harmat u. 88.(Kada köz)
20:45
-
FB-0098
Berzsenyi Dániel Gimnázium
1133 Budapest, Kárpát u. 49-53.
20:15
-
FC-0041
Károly R. 14 évf. Iskola - Hanga Ádám terem
1151 Budapest, Bogáncs u. 51-53.
18:30
-
FKA-2063
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Tornaterme
1172 Budapest, Akácvirág u. 49.
17:30
-
FJA-2044
19:15
-
NJOB-1012
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn.
1173 Budapest, Pesti út 84.
18:30
-
FJA-2053
Kazinczy Általános Iskola
1215 Budapest, Ív u. 65-71.
17:45
-
FKB-0033
19:15
-
NA-1025
Eötvös József Általános Iskola
2049 Diósd, Gárdonyi Géza u. 14.
19:20
-
FB-2082
2022.12.03. - szombat
Budai Sport Központ
1037 Budapest, Kiscelli köz 17.
09:00
-
FKA-2064
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
08:00
-
GYK-3151
09:20
-
GYK-3152
10:40
-
GYK-3153
12:00
-
GYK-3121
13:20
-
GYK-3122
14:40
-
GYK-3123
16:00
-
GYK-3101
17:20
-
GYK-3102
18:40
-
GYK-3103
Fóti úti Általános Iskola
1046 Budapest, Fóti út 66.
12:00
-
FSA-2053
14:00
-
FKA-1054
16:00
-
RKFB-0081
HIT Park Labdacsarnok
1103 Budapest, Gergely utca 81.
10:30
-
NJOB-1033
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
1103 Budapest, Kada u. 27-29.
13:00
-
FKA-2061
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
1104 Budapest, Harmat u. 88.(Kada köz)
09:00
-
GYK-3011
10:30
-
GYK-3012
12:00
-
GYK-3013
13:45
-
GYK-3031
15:15
-
GYK-3032
16:45
-
GYK-3033
Zrínyi Gimnázium
1108 Budapest, Mádi u. 173.
08:00
-
GYK-3091
09:20
-
GYK-3092
10:40
-
GYK-3093
12:00
-
GYK-3131
13:20
-
GYK-3132
15:40
-
GYK-3133
16:00
-
GYK-3111
17:20
-
GYK-3112
18:40
-
GYK-3113
Őrmezei Általános Iskola Tornaterme
1112 Budapest, Menyecske u. 2.
08:30
-
FKA-1063
13:30
-
FKB-0031
16:30
-
FJA-1052
CAMUGO 2. pálya
1117 Budapest, Hunyadi János út 16/2.
09:00
-
GYK-3171
10:20
-
GYK-3172
11:40
-
GYK-3173
13:00
-
GYK-3174
CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
1117 Budapest, Hunyadi János út 16.
08:30
-
GYK-3051
10:00
-
GYK-3052
11:30
-
GYK-3053
13:00
-
GYK-3161
14:20
-
GYK-3162
15:40
-
GYK-3163
Mechatronikai Szakközépiskola Tornaterme
1118 Budapest, Rétköz u. 39.
09:00
-
FC-0064
11:00
-
NA-1031
MTK Kosárlabda Csarnok
1122 Budapest, Acsády Ignác u. 3.
11:00
-
NKA-0034
TF Terem
1123 Budapest, Alkotás u. 44.
14:00
-
FSA-1054
Berzsenyi Dániel Gimnázium
1133 Budapest, Kárpát u. 49-53.
14:30
-
FSA-2054
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Tornaterme
1172 Budapest, Akácvirág u. 49.
09:00
-
FKA-2066
11:00
-
NKA-0033
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn.
1173 Budapest, Pesti út 84.
10:00
-
FSA-2052
Rózsakerti Demjén István Református Gimnázium
1223 Budapest, Rákóczi út 17-21.
12:20
-
FSA-1015
Váci Piarista Gimnázium és Kollégium
2600 Vác, Konstantin tér 6.
17:00
-
FB-2085
2022.12.04. - vasárnap
Vasas Pasaréti Sportcentrum
1026 Budapest, Pasaréti út 11-13.
15:15
-
FSA-2051
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
09:00
-
NA-1085
10:30
-
FB-2084
12:00
-
NA-2081
13:30
-
FB-2086
15:00
-
FA-0085
16:30
-
FB-0095
18:00
-
FB-0093
Göllner Mária Waldorf Gimnázium
1048 Budapest, Lakkozó u. 1-5.
10:00
-
NA-1083
NKE Kis terem
1083 Budapest, Diószeghy S. u. 23.
13:00
-
FKA-1065
17:00
-
RKFB-0087
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
1103 Budapest, Kada u. 27-29.
09:00
-
GYK-3061
10:30
-
GYK-3062
12:00
-
GYK-3063
13:45
-
GYK-3021
15:15
-
GYK-3022
16:45
-
GYK-3023
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
1104 Budapest, Harmat u. 88.(Kada köz)
09:00
-
GYK-3041
10:30
-
GYK-3042
12:00
-
GYK-3043
13:45
-
GYK-3071
15:15
-
GYK-3072
16:45
-
GYK-3073
Zrínyi Gimnázium
1108 Budapest, Mádi u. 173.
09:00
-
GYK-3141
10:20
-
GYK-3142
11:40
-
GYK-3143
13:00
-
GYK-3081
14:20
-
GYK-3082
15:40
-
GYK-3083
Őrmezei Általános Iskola Tornaterme
1112 Budapest, Menyecske u. 2.
08:45
-
FKA-1066
TF Terem
1123 Budapest, Alkotás u. 44.
10:00
-
RKFB-0084
18:30
-
FB-0097
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
1185 Budapest, Nagyszalonta u. 25.
13:00
-
FKB-0032
Phoenix Sportcsarnok Fót
2151 Fót, Sport u. 1.
09:00
-
FSA-1053
10:30
-
FJA-1073
2022.12.05. - hétfő
Babits Mihály Gimnázium
1049 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
19:20
-
FB-2083
Szent Benedek Gimnázium
1083 Budapest, Práter u. 11.
20:45
-
FA-0084
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Tornaterme
1101 Budapest, Hungária krt. 9-11.
19:40
-
FB-2081
Németh Imre Általános Iskola
1148 Budapest, Lengyel u. 23.
18:50
-
FJA-2061
2022.12.06. - kedd
Budai Sport Központ
1037 Budapest, Kiscelli köz 17.
17:45
-
FKA-1051
Grosics Gyula Általános Iskola
1119 Budapest, Bikszádi u. 11-15.
18:10
-
NA-2082
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület
1123 Budapest, Kis János altábornagy u. 42.
19:15
-
NA-1082
Németh Imre Általános Iskola
1148 Budapest, Lengyel u. 23.
18:00
-
FKA-2065
2022.12.07. - szerda
Fóti úti Általános Iskola
1046 Budapest, Fóti út 66.
18:00
-
FSA-2044
CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
1117 Budapest, Hunyadi János út 16.
18:00
-
NKA-0044
Ady Endre Gimnázium
1139 Budapest, Röppentyű u. 62.
19:50
-
FA-0082
Jókai Mór Általános Iskola
1163 Budapest, Tiszakömlő u. 31-35.
17:20
-
FKA-2111
19:20
-
FJA-2031
Kazinczy Általános Iskola
1215 Budapest, Ív u. 65-71.
18:30
-
NKA-0043
Rózsakerti Demjén István Református Gimnázium
1223 Budapest, Rákóczi út 17-21.
17:45
-
FJB-3042
Fészek Kosárlabda Csarnok
2089 Solymár, Rókus utca 1.
18:30
-
NJOB-1041
2022.12.08. - csütörtök
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Tornaterme
1101 Budapest, Hungária krt. 9-11.
19:10
-
FA-0083
Zrínyi Gimnázium
1108 Budapest, Mádi u. 173.
20:45
-
RKFB-0085
Őrmezei Általános Iskola Tornaterme
1112 Budapest, Menyecske u. 2.
20:45
-
FB-0092
Grosics Gyula Általános Iskola
1119 Budapest, Bikszádi u. 11-15.
20:40
-
FC-0066
Berzsenyi Dániel Gimnázium
1133 Budapest, Kárpát u. 49-53.
19:30
-
NA-1081
Jókai Mór Általános Iskola
1163 Budapest, Tiszakömlő u. 31-35.
17:20
-
FSA-2045
19:20
-
FA-0087
Kazinczy Általános Iskola
1215 Budapest, Ív u. 65-71.
18:45
-
RKFB-0083
Kempelen Farkas Gimnázium
1223 Budapest, Közgazdász utca 9-11.
19:00
-
FB-0094
Vörösmarty Mihály Gimnázium
2030 Érd, Széchenyi tér 1.
17:30
-
NJOB-1044
Eötvös József Általános Iskola
2049 Diósd, Gárdonyi Géza u. 14.
20:15
-
FB-0091

© Az oldalon található adatok, képek, táblázatok a BKSZ tulajdonát képezik.
Ezek másolása, felhasználása csak a BKSz engedélyével lehetséges.
© Design: Basketbolt