2024.03.19. - kedd
BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy Ödön utca 10/b.
20:30
-
FB-0182
Eötvös József Általános Iskola
2049 Diósd, Gárdonyi Géza u. 14.
20:15
-
FB-0194
2024.03.22. - péntek
Újbudai Petőfi Sándor Általános Iskola
1116 Budapest, Kiskőrös u. 1.
20:10
-
FB-0205
2024.03.24. - vasárnap
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
15:00
-
FB-0201
Kocsis Sándor Sportközpont
1107 Budapest, Bihari út 23.
19:00
-
FB-0202
BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy Ödön utca 10/b.
18:00
-
FB-0204
2024.03.25. - hétfő
Grosics Gyula Általános Iskola
1119 Budapest, Bikszádi u. 11-15.
20:15
-
FB-0203
2024.03.27. - szerda
Zrínyi Gimnázium
1108 Budapest, Mádi u. 173.
20:45
-
FB-0207
2024.04.07. - vasárnap
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
09:00
-
FB-0213
15:00
-
FB-0212
BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy Ödön utca 10/b.
19:30
-
FB-0215
2024.04.09. - kedd
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
1114 Budapest, Villányi út 27.
19:45
-
FB-0217
Eötvös József Általános Iskola
2049 Diósd, Gárdonyi Géza u. 14.
20:15
-
FB-0216
2024.04.10. - szerda
Törökugrató Általános Iskola
1118 Budapest, Törökugrató u. 15.
19:25
-
FB-0211
2024.04.11. - csütörtök
Őrmezei Általános Iskola Tornaterme
1112 Budapest, Menyecske u. 2.
20:45
-
FB-0214
2024.04.12. - péntek
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
20:00
-
FB-0224
2024.04.14. - vasárnap
Kocsis Sándor Sportközpont
1107 Budapest, Bihari út 23.
19:00
-
FB-0222
BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy Ödön utca 10/b.
19:30
-
FB-0126
2024.04.15. - hétfő
Grosics Gyula Általános Iskola
1119 Budapest, Bikszádi u. 11-15.
20:15
-
FB-0221
2024.04.16. - kedd
Eötvös József Általános Iskola
2049 Diósd, Gárdonyi Géza u. 14.
20:15
-
FB-0227
2024.04.17. - szerda
Zrínyi Gimnázium
1108 Budapest, Mádi u. 173.
20:45
-
FB-0225
2024.04.18. - csütörtök
Kempelen Farkas Gimnázium
1223 Budapest, Közgazdász utca 9-11.
18:55
-
FB-0226
2024.04.19. - péntek
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
20:00
-
FB-0121
Újbudai Petőfi Sándor Általános Iskola
1116 Budapest, Kiskőrös u. 1.
20:10
-
FB-0047
2024.04.21. - vasárnap
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
10:30
-
FB-0235
16:30
-
FB-0234
Kocsis Sándor Sportközpont
1107 Budapest, Bihari út 23.
19:00
-
FB-0233
2024.04.22. - hétfő
Grosics Gyula Általános Iskola
1119 Budapest, Bikszádi u. 11-15.
20:15
-
FB-0232
2024.04.23. - kedd
Eötvös József Általános Iskola
2049 Diósd, Gárdonyi Géza u. 14.
20:15
-
FB-0237
2024.04.24. - szerda
Törökugrató Általános Iskola
1118 Budapest, Törökugrató u. 15.
19:25
-
FB-0231
2024.04.25. - csütörtök
Őrmezei Általános Iskola Tornaterme
1112 Budapest, Menyecske u. 2.
20:45
-
FB-0236
2024.04.26. - péntek
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
20:00
-
FB-0242
Újbudai Petőfi Sándor Általános Iskola
1116 Budapest, Kiskőrös u. 1.
20:10
-
FB-0241
2024.04.28. - vasárnap
Kocsis Sándor Sportközpont
1107 Budapest, Bihari út 23.
18:55
-
FB-0244
BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy Ödön utca 10/b.
19:30
-
FB-0247
2024.04.30. - kedd
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
1114 Budapest, Villányi út 27.
19:45
-
FB-0245
Eötvös József Általános Iskola
2049 Diósd, Gárdonyi Géza u. 14.
20:15
-
FB-0246
2024.05.01. - szerda
Zrínyi Gimnázium
1108 Budapest, Mádi u. 173.
20:45
-
FB-0243
2024.05.03. - péntek
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
20:00
-
FB-0206
Újbudai Petőfi Sándor Általános Iskola
1116 Budapest, Kiskőrös u. 1.
20:10
-
FB-0252
2024.05.05. - vasárnap
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
12:00
-
FB-0257
15:00
-
FB-0256
BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy Ödön utca 10/b.
18:00
-
FB-0253
2024.05.06. - hétfő
Grosics Gyula Általános Iskola
1119 Budapest, Bikszádi u. 11-15.
20:15
-
FB-0254
2024.05.07. - kedd
Eötvös József Általános Iskola
2049 Diósd, Gárdonyi Géza u. 14.
20:15
-
FB-0255
2024.05.08. - szerda
Törökugrató Általános Iskola
1118 Budapest, Törökugrató u. 15.
19:25
-
FB-0251
2024.05.10. - péntek
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
20:00
-
FB-0262
2024.05.12. - vasárnap
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
09:00
-
FB-0267
BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy Ödön utca 10/b.
19:30
-
FB-0265
2024.05.14. - kedd
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
1114 Budapest, Villányi út 27.
19:45
-
FB-0263
Eötvös József Általános Iskola
2049 Diósd, Gárdonyi Géza u. 14.
20:15
-
FB-0264
2024.05.15. - szerda
Zrínyi Gimnázium
1108 Budapest, Mádi u. 173.
20:45
-
FB-0261
2024.05.16. - csütörtök
Őrmezei Általános Iskola Tornaterme
1112 Budapest, Menyecske u. 2.
20:45
-
FB-0266
Eötvös József Általános Iskola
2049 Diósd, Gárdonyi Géza u. 14.
20:15
-
FB-0143
2024.05.17. - péntek
Újbudai Petőfi Sándor Általános Iskola
1116 Budapest, Kiskőrös u. 1.
20:10
-
FB-0102
2024.05.19. - vasárnap
BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy Ödön utca 10/b.
18:00
-
FB-0083
2024.05.22. - szerda
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
20:00
-
FB-0154
Zrínyi Gimnázium
1108 Budapest, Mádi u. 173.
20:45
-
FB-0164
2024.05.23. - csütörtök
Kempelen Farkas Gimnázium
1223 Budapest, Közgazdász utca 9-11.
18:55
-
FB-0196