2024.03.18. - hétfő
Budai 2 László Sportcsarnok
2000 Szentendre, Dózsa Gy út 12-14.
19:30
-
FA-0231
2024.03.20. - szerda
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
1185 Budapest, Nagyszalonta u. 25.
20:00
-
FA-0182
2024.03.24. - vasárnap
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
18:00
-
FA-0203
2024.03.25. - hétfő
Budai 2 László Sportcsarnok
2000 Szentendre, Dózsa Gy út 12-14.
19:30
-
FA-0204
2024.03.26. - kedd
Eötvös József Gimnázium
1053 Budapest, Reáltanoda u. 7.
18:50
-
FA-0206
2024.03.28. - csütörtök
Babits Mihály Gimnázium
1049 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
19:45
-
FA-0201
Piarista Gimnázium Tornaterme
1052 Budapest, Piarista u. 1.
18:20
-
FA-0202
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Tornaterme
1101 Budapest, Hungária krt. 9-11.
19:15
-
FA-0207
2024.04.04. - csütörtök
Piarista Gimnázium Tornaterme
1052 Budapest, Piarista u. 1.
18:20
-
FA-0081
2024.04.06. - szombat
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
1185 Budapest, Nagyszalonta u. 25.
13:00
-
FA-0213
Rózsakerti Demjén István Általános Iskola
1223 Budapest, Rákóczi út 16.
09:00
-
FA-0211
2024.04.07. - vasárnap
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
13:30
-
FA-0216
18:00
-
FA-0217
2024.04.10. - szerda
Ady Endre Gimnázium
1139 Budapest, Röppentyű u. 62.
19:50
-
FA-0214
2024.04.11. - csütörtök
Babits Mihály Gimnázium
1049 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
19:45
-
FA-0212
Berzsenyi Dániel Gimnázium
1133 Budapest, Kárpát u. 49-53.
19:45
-
FA-0215
2024.04.14. - vasárnap
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
13:30
-
FA-0227
16:30
-
FA-0221
18:00
-
FA-0226
2024.04.15. - hétfő
Budai 2 László Sportcsarnok
2000 Szentendre, Dózsa Gy út 12-14.
19:30
-
FA-0222
2024.04.16. - kedd
Eötvös József Gimnázium
1053 Budapest, Reáltanoda u. 7.
18:50
-
FA-0224
2024.04.18. - csütörtök
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Tornaterme
1101 Budapest, Hungária krt. 9-11.
19:15
-
FA-0225
Jókai Mór Általános Iskola
1163 Budapest, Tiszakömlő u. 31-35.
19:20
-
FA-0223
2024.04.20. - szombat
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
18:00
-
FA-0142
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
1185 Budapest, Nagyszalonta u. 25.
13:00
-
FA-0235
Rózsakerti Demjén István Általános Iskola
1223 Budapest, Rákóczi út 16.
09:00
-
FA-0171
2024.04.21. - vasárnap
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
18:00
-
FA-0232
2024.04.24. - szerda
Ady Endre Gimnázium
1139 Budapest, Röppentyű u. 62.
19:50
-
FA-0236
2024.04.25. - csütörtök
Babits Mihály Gimnázium
1049 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
19:45
-
FA-0234
Piarista Gimnázium Tornaterme
1052 Budapest, Piarista u. 1.
18:20
-
FA-0233
Berzsenyi Dániel Gimnázium
1133 Budapest, Kárpát u. 49-53.
19:45
-
FA-0237
2024.04.28. - vasárnap
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
13:30
-
FA-0245
16:30
-
FA-0246
18:00
-
FA-0244
2024.04.30. - kedd
Eötvös József Gimnázium
1053 Budapest, Reáltanoda u. 7.
18:50
-
FA-0242
2024.05.02. - csütörtök
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Tornaterme
1101 Budapest, Hungária krt. 9-11.
19:15
-
FA-0243
Berzsenyi Dániel Gimnázium
1133 Budapest, Kárpát u. 49-53.
19:45
-
FA-0247
Jókai Mór Általános Iskola
1163 Budapest, Tiszakömlő u. 31-35.
19:20
-
FA-0241
2024.05.04. - szombat
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
1185 Budapest, Nagyszalonta u. 25.
13:00
-
FA-0257
Rózsakerti Demjén István Általános Iskola
1223 Budapest, Rákóczi út 16.
09:00
-
FA-0251
2024.05.05. - vasárnap
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
18:00
-
FA-0254
2024.05.06. - hétfő
Budai 2 László Sportcsarnok
2000 Szentendre, Dózsa Gy út 12-14.
19:30
-
FA-0253
2024.05.09. - csütörtök
Babits Mihály Gimnázium
1049 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
19:45
-
FA-0256
Piarista Gimnázium Tornaterme
1052 Budapest, Piarista u. 1.
18:20
-
FA-0255
Jókai Mór Általános Iskola
1163 Budapest, Tiszakömlő u. 31-35.
19:20
-
FA-0252
2024.05.11. - szombat
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
1185 Budapest, Nagyszalonta u. 25.
13:00
-
FA-0267
2024.05.12. - vasárnap
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
10:30
-
FA-0264
13:30
-
FA-0263
2024.05.14. - kedd
Eötvös József Gimnázium
1053 Budapest, Reáltanoda u. 7.
18:50
-
FA-0262
2024.05.15. - szerda
Ady Endre Gimnázium
1139 Budapest, Röppentyű u. 62.
19:50
-
FA-0266
2024.05.16. - csütörtök
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Tornaterme
1101 Budapest, Hungária krt. 9-11.
19:15
-
FA-0261
Berzsenyi Dániel Gimnázium
1133 Budapest, Kárpát u. 49-53.
19:45
-
FA-0265