2024.03.20. - szerda
BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy Ödön utca 10/b.
20:15
-
NA-4014
2024.03.24. - vasárnap
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
12:00
-
NA-4034
BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy Ödön utca 10/b.
16:00
-
NA-3034
Fészek Kosárlabda Csarnok
2089 Solymár, Rókus utca 1.
17:00
-
NA-3033
2024.03.25. - hétfő
Toldy Ferenc Gimnázium
1015 Budapest, Donáti u. 28.
20:15
-
NA-3032
2024.03.27. - szerda
BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy Ödön utca 10/b.
18:30
-
NA-3031
Monori Szterényi József Sportcsarnok
2200 Monor, Ipar út 2.
19:00
-
NA-4033
2024.03.28. - csütörtök
ELTE Gyakorló Óvoda és Általános Iskola
1123 Budapest, Kis János altábornagy u. 29-31.
20:15
-
NA-4032
2024.04.05. - péntek
Kazinczy Általános Iskola
1215 Budapest, Ív u. 65-71.
19:15
-
NA-4042
2024.04.06. - szombat
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
1103 Budapest, Kada u. 27-29.
15:00
-
NA-4041
BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy Ödön utca 10/b.
10:00
-
NA-4043
2024.04.07. - vasárnap
Göllner Mária Waldorf Gimnázium
1048 Budapest, Lakkozó u. 1-5.
19:00
-
NA-4044
BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy Ödön utca 10/b.
10:00
-
NA-3042
Százhalombattai Kosárlabda Csarnok
2440 Százhalombatta, Kodály sétány 1.
15:00
-
NA-3044
2024.04.10. - szerda
BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy Ödön utca 10/b.
18:30
-
NA-3041
2024.04.11. - csütörtök
ELTE Gyakorló Óvoda és Általános Iskola
1123 Budapest, Kis János altábornagy u. 29-31.
20:15
-
NA-3043
2024.04.12. - péntek
Kazinczy Általános Iskola
1215 Budapest, Ív u. 65-71.
19:15
-
NA-4053
2024.04.13. - szombat
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
1103 Budapest, Kada u. 27-29.
09:00
-
NA-4054
Berzsenyi Dániel Gimnázium
1133 Budapest, Kárpát u. 49-53.
10:30
-
NA-3054
2024.04.14. - vasárnap
Kocsis Sándor Sportközpont
1107 Budapest, Bihari út 23.
17:00
-
NA-4051
BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy Ödön utca 10/b.
10:00
-
NA-3053
12:00
-
NA-4052
Százhalombattai Kosárlabda Csarnok
2440 Százhalombatta, Kodály sétány 1.
15:00
-
NA-3051
2024.04.18. - csütörtök
ELTE Gyakorló Óvoda és Általános Iskola
1123 Budapest, Kis János altábornagy u. 29-31.
20:15
-
NA-3052
2024.04.21. - vasárnap
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
09:00
-
NA-4064
Kocsis Sándor Sportközpont
1107 Budapest, Bihari út 23.
17:00
-
NA-4061
BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy Ödön utca 10/b.
16:00
-
NA-3064
2024.04.22. - hétfő
Toldy Ferenc Gimnázium
1015 Budapest, Donáti u. 28.
20:15
-
NA-3062
2024.04.24. - szerda
BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy Ödön utca 10/b.
18:30
-
NA-3061
Fészek Kosárlabda Csarnok
2089 Solymár, Rókus utca 1.
19:20
-
NA-3063
Monori Szterényi József Sportcsarnok
2200 Monor, Ipar út 2.
19:00
-
NA-4063
2024.04.25. - csütörtök
ELTE Gyakorló Óvoda és Általános Iskola
1123 Budapest, Kis János altábornagy u. 29-31.
20:15
-
NA-4062
2024.04.26. - péntek
Kazinczy Általános Iskola
1215 Budapest, Ív u. 65-71.
19:15
-
NA-4071
2024.04.27. - szombat
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
1103 Budapest, Kada u. 27-29.
10:00
-
NA-4072
BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy Ödön utca 10/b.
10:00
-
NA-4074
Berzsenyi Dániel Gimnázium
1133 Budapest, Kárpát u. 49-53.
10:30
-
NA-3072
2024.04.28. - vasárnap
Göllner Mária Waldorf Gimnázium
1048 Budapest, Lakkozó u. 1-5.
17:00
-
NA-4073
BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy Ödön utca 10/b.
10:00
-
NA-3071
Százhalombattai Kosárlabda Csarnok
2440 Százhalombatta, Kodály sétány 1.
15:00
-
NA-3073
2024.05.02. - csütörtök
ELTE Gyakorló Óvoda és Általános Iskola
1123 Budapest, Kis János altábornagy u. 29-31.
20:15
-
NA-3074
2024.05.05. - vasárnap
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
10:30
-
NA-4084
Kocsis Sándor Sportközpont
1107 Budapest, Bihari út 23.
19:00
-
NA-4081
BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy Ödön utca 10/b.
16:00
-
NA-3084
2024.05.06. - hétfő
Toldy Ferenc Gimnázium
1015 Budapest, Donáti u. 28.
20:15
-
NA-3082
2024.05.08. - szerda
Fészek Kosárlabda Csarnok
2089 Solymár, Rókus utca 1.
19:20
-
NA-3083
Monori Szterényi József Sportcsarnok
2200 Monor, Ipar út 2.
19:00
-
NA-4083
2024.05.09. - csütörtök
ELTE Gyakorló Óvoda és Általános Iskola
1123 Budapest, Kis János altábornagy u. 29-31.
20:15
-
NA-4082
2024.05.11. - szombat
BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy Ödön utca 10/b.
10:00
-
NA-4021
Berzsenyi Dániel Gimnázium
1133 Budapest, Kárpát u. 49-53.
10:30
-
NA-3081
2024.05.26. - vasárnap
Kocsis Sándor Sportközpont
1107 Budapest, Bihari út 23.
18:00
-
NA-4031