2016. december 6.   -   kedd
 




HÍRARCHÍVUM

 
heti műsor
 
nyomtatható forma 2016.12.06 - 2016.12.15.




 

2016.12.06. - kedd
III. kerületi Sporttelep
1033 Budapest, Rádl árok u. 1.
21:00
-
RKFB-0087
Gyurka Tamás, Nepp László
játékvezetők:
Eötvös József Gimnázium
1053 Budapest, Reáltanoda u. 7.
18:50
-
RKFB-0085
Tőzsér Dénes, Bátovszky Zsolt
játékvezetők:
2016.12.07. - szerda
Mechatronikai Szakközépiskola Tornaterme
1118 Budapest, Rétköz u. 39.
20:40
-
FC-0083
Pohánka Gergely, Tahin András
játékvezetők:
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn.
1172 Budapest, Pesti út 80.
20:45
-
FD-0081
Gyuris Péter, Pál Roland
játékvezetők:
2016.12.08. - csütörtök
Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
20:45
-
FB-0095
Bagi Bálint, Bujtor Péter
játékvezetők:
Benkő István Ref. Ált. Isk. és Gimn. Tornaterme
1043 Budapest, Nyár u. 4.
18:30
-
FKB-1011
Gaál Norbert, Steiner Máté
játékvezetők:
Karinthy Frigyes ÁMK
1046 Budapest, Hajló u. 2-8.
20:20
-
FC-0095
Nagy Viktor, Gyurka Tamás
játékvezetők:
Piarista Gimnázium Tornaterme
1052 Budapest, Piarista u. 1.
18:20
-
FC-0093
Tőzsér Dénes, Nagy István
játékvezetők:
Menyecske u. Általános Iskola
1112 Budapest, Menyecske u. 2.
20:40
-
FA-0094
Goda László, Hegedűs Roland
játékvezetők:
TF Terem
1123 Budapest, Alkotás u. 44.
21:30
-
FB-0093
Szilágyi Bálint, Mocsai László
játékvezetők:
Kempelen Farkas Gimnázium
1223 Budapest, Közgazdász utca 9-11.
18:50
-
RKFB-0092
Varga-Záray Kata, Varga Fanni
játékvezetők:
2016.12.09. - péntek
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
20:15
-
FB-0094
Tahin András, Bózsó Gábor
játékvezetők:
BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy út 10.
18:10
-
FD-0097
Tőzsér Dénes, Szőts Dávid
játékvezetők:
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület
1123 Budapest, Kis János altábornagy u. 42.
20:30
-
RKFB-0093
Goda László, László Zsolt
játékvezetők:
Jókai Mór Általános Iskola
1163 Budapest, Tiszakömlő u. 31-35.
19:20
-
FD-0095
Major Ádám, Réger Zsolt
játékvezetők:
Erzsébeti Közgazdasági Szakközépiskola
1201 Budapest, Vörösmarty u. 30.
19:00
-
FA-0091
Varga-Záray Kata, Szirt Lajos
játékvezetők:
2016.12.10. - szombat
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
08:30
-
KK-3211
Csoma Viktor, Pál Roland
játékvezetők:
09:45
-
KK-3212
Csoma Viktor, Pál Roland
játékvezetők:
11:00
-
KK-3213
Csoma Viktor, Pál Roland
játékvezetők:
12:15
-
KK-3221
Gere Kálmán, Kukhely Zoltán
játékvezetők:
13:30
-
KK-3222
Gere Kálmán, Kukhely Zoltán
játékvezetők:
14:45
-
KK-3223
Gere Kálmán, Kukhely Zoltán
játékvezetők:
Benkő István Ref. Ált. Isk. és Gimn. Tornaterme
1043 Budapest, Nyár u. 4.
09:00
-
FSA-0043
Nepp László, Balogh Kristóf
játékvezetők:
10:40
-
FKB-1044
Nepp László, Balogh Kristóf
játékvezetők:
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
1103 Budapest, Kada u. 27-29.
17:00
-
FKB-0043
Oláh Márk, Hartai Tamás
játékvezetők:
Zrínyi Gimnázium
1108 Budapest, Mádi u. 173.
14:00
-
KK-3121
Szőts Dávid, Komlódi Benedek
játékvezetők:
15:15
-
KK-3122
Szőts Dávid, Komlódi Benedek
játékvezetők:
16:30
-
KK-3123
Szőts Dávid, Komlódi Benedek
játékvezetők:
Menyecske u. Általános Iskola
1112 Budapest, Menyecske u. 2.
09:00
-
FSA-0044
Bujtor Péter, Steier Krisztián
játékvezetők:
BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy út 10.
16:00
-
NB-0096
Tarnai Gyula, Vághy Tamás
játékvezetők:
Tüske csarnok - 1. terem
1117 Budapest, Magyar Tudósok körútja 7/1.
08:30
-
KK-3011
Hartai Tamás, Nagy István
játékvezetők:
09:45
-
KK-3012
Hartai Tamás, Nagy István
játékvezetők:
11:00
-
KK-3013
Szirt Lajos, Simon Kristóf
játékvezetők:
12:15
-
KK-3031
Szirt Lajos, Simon Kristóf
játékvezetők:
13:30
-
KK-3032
Bózsó Gábor, Gruber Nikolett
játékvezetők:
14:45
-
KK-3033
Bózsó Gábor, Gruber Nikolett
játékvezetők:
16:00
-
KK-3141
Bujtor Péter, Vajda Krisztina
játékvezetők:
17:15
-
KK-3142
Bujtor Péter, Vajda Krisztina
játékvezetők:
18:30
-
KK-3143
Bujtor Péter, Vajda Krisztina
játékvezetők:
Tüske csarnok - 2. terem
1117 Budapest, Magyar Tudósok körútja 7/2.
08:30
-
KK-3051
Bognár Domokos, Bárány Levente
játékvezetők:
09:45
-
KK-3052
Bognár Domokos, Bárány Levente
játékvezetők:
11:00
-
KK-3053
Steier Roland, Horváth Kinga
játékvezetők:
12:15
-
KK-3181
Steier Roland, Horváth Kinga
játékvezetők:
13:30
-
KK-3182
Móricz Krisztián, Szabó II. Péter
játékvezetők:
14:45
-
KK-3183
Móricz Krisztián, Szabó II. Péter
játékvezetők:
16:00
-
KK-3061
Tahin András, Balogh Kristóf
játékvezetők:
17:15
-
KK-3062
Balogh Kristóf, Adjudani Pezsman
játékvezetők:
18:30
-
KK-3063
Tahin András, Adjudani Pezsman
játékvezetők:
Tüske csarnok - 3. terem
1117 Budapest, Magyar Tudósok körútja 7/3.
08:30
-
KK-3081
Major Ádám, Komlódi Benedek
játékvezetők:
09:45
-
KK-3082
Major Ádám, Móricz Krisztián
játékvezetők:
11:00
-
KK-3083
Móricz Krisztián, Komlódi Benedek
játékvezetők:
12:15
-
KK-3091
Jankovics Viktor, Steier Krisztián
játékvezetők:
13:30
-
KK-3092
Jankovics Viktor, Steier Krisztián
játékvezetők:
14:45
-
KK-3093
Horváth Kinga, Rózsavölgyi Alexandra
játékvezetők:
16:00
-
KK-3151
Horváth Kinga, Rózsavölgyi Alexandra
játékvezetők:
17:15
-
KK-3152
Hevér Ferenc, Koncsag Csaba
játékvezetők:
18:30
-
KK-3153
Hevér Ferenc, Koncsag Csaba
játékvezetők:
Mechatronikai Szakközépiskola Tornaterme
1118 Budapest, Rétköz u. 39.
16:30
-
FD-0094
Hegedűs Roland, Mocsai László
játékvezetők:
MTK Kosárlabda Csarnok
1122 Budapest, Acsády Ignác u. 3.
10:00
-
NKA-0031
Oláh Márk, Gruber Nikolett
játékvezetők:
Arany János Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u.
09:00
-
SF-0052
Tőzsér Dénes, Vághy Tamás
játékvezetők:
Egressy Gábor Szakközépiskola
1149 Budapest, Egressy út 71.
09:00
-
SF-0053
Tarnai Gyula, Schäffer Béla
játékvezetők:
Móra Ferenc Általános Iskola
1161 Budapest, Ida u. 110.
10:00
-
FSB-1044
Varga Fanni, Koncsag Csaba
játékvezetők:
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn.
1172 Budapest, Pesti út 80.
09:00
-
FSC-0031
Kozma Balázs, Szabó II. Péter
játékvezetők:
Kazinczy Általános Iskola
1215 Budapest, Ív u. 65-71.
14:00
-
FA-0092
Tőzsér Dénes, Kozma Balázs
játékvezetők:
18:00
-
RKFB-0094
Tőzsér Dénes, Kozma Balázs
játékvezetők:
Rózsakert Általános Iskola Tornaterme
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
10:30
-
FSB-1041
Hegedűs Roland, Gaál Norbert
játékvezetők:
12:00
-
RKFB-0096
Lövei László, Gaál Norbert
játékvezetők:
MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola
2000 Szentendre, Dózsa Gy út 12-14.
09:30
-
FSC-0034
Bózsó Gábor, Havas Gábor
játékvezetők:
2016.12.11. - vasárnap
III. kerületi Sporttelep
1033 Budapest, Rádl árok u. 1.
10:30
-
FKB-1012
Szőke Attila, Steier Krisztián
játékvezetők:
15:00
-
FSA-0042
Havas Gábor, Bános Csaba
játékvezetők:
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
09:00
-
FD-0093
Schäffer Béla, Horváth Péter
játékvezetők:
10:30
-
SF-0054
Schäffer Béla, Horváth Péter
játékvezetők:
12:00
-
FB-0092
Mocsai László, Koncsag Csaba
játékvezetők:
13:30
-
FC-0092
Vida József, Mocsai László
játékvezetők:
15:00
-
FC-0094
Vida József, Koncsag Csaba
játékvezetők:
16:30
-
FC-0097
Major Ádám, Komlódi Benedek
játékvezetők:
18:00
-
NB-0093
Major Ádám, Német Tamás
játékvezetők:
Babits Mihály Gimnázium
1049 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
09:00
-
FKB-1045
Nepp László, Szőke Attila
játékvezetők:
10:40
-
FSB-0044
Nepp László, Szőke Attila
játékvezetők:
HIT Park Labdacsarnok
1103 Budapest, Gergely utca 81.
18:00
-
FD-0091
Lövei László, Sebestyén Richárd
játékvezetők:
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
1103 Budapest, Kada u. 27-29.
12:00
-
FSB-0042
Varga-Záray Kata, Novák Zsuzsanna
játékvezetők:
Zrínyi Gimnázium
1108 Budapest, Mádi u. 173.
09:00
-
KK-3171
Komlódi Benedek, Német Tamás
játékvezetők:
10:15
-
KK-3172
Komlódi Benedek, Német Tamás
játékvezetők:
11:30
-
KK-3173
Komlódi Benedek, Német Tamás
játékvezetők:
12:45
-
KK-3161
Bujtor Péter, Győri Ferenc
játékvezetők:
14:00
-
KK-3162
Bujtor Péter, Győri Ferenc
játékvezetők:
15:15
-
KK-3163
Bujtor Péter, Győri Ferenc
játékvezetők:
17:00
-
FB-0097
Varga-Záray Kata, Bózsó Gábor
játékvezetők:
Menyecske u. Általános Iskola
1112 Budapest, Menyecske u. 2.
09:00
-
FSB-1043
Gere Kálmán, Gaál Norbert
játékvezetők:
10:40
-
FSB-0043
Horváth Kinga, Gere Kálmán
játékvezetők:
12:20
-
FKB-1043
Horváth Kinga, Gaál Norbert
játékvezetők:
BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy út 10.
18:30
-
FA-0023
Gyurka Tamás, Bujtor Péter
játékvezetők:
Tüske csarnok - 1. terem
1117 Budapest, Magyar Tudósok körútja 7/1.
08:30
-
KK-3021
Varga Fanni, Matejovics Márk
játékvezetők:
09:45
-
KK-3022
Varga Fanni, Matejovics Márk
játékvezetők:
11:00
-
KK-3023
Bózsó Gábor, Balogh Kristóf
játékvezetők:
12:15
-
KK-3101
Bózsó Gábor, Balogh Kristóf
játékvezetők:
13:30
-
KK-3102
Győri Ferenc, Sebestyén Richárd
játékvezetők:
14:45
-
KK-3103
Győri Ferenc, Sebestyén Richárd
játékvezetők:
16:00
-
KK-3131
Horváth Kinga, Gaál Norbert
játékvezetők:
17:15
-
KK-3132
Horváth Kinga, Gaál Norbert
játékvezetők:
18:30
-
KK-3133
Horváth Kinga, Gaál Norbert
játékvezetők:
Tüske csarnok - 2. terem
1117 Budapest, Magyar Tudósok körútja 7/2.
08:30
-
KK-3041
Nagy István, Bognár Domokos
játékvezetők:
09:45
-
KK-3042
Nagy István, Bognár Domokos
játékvezetők:
11:00
-
KK-3043
Bárány Levente, Csoma Viktor
játékvezetők:
12:15
-
KK-3201
Bárány Levente, Csoma Viktor
játékvezetők:
13:30
-
KK-3202
Szőke Gábor, Pál Roland
játékvezetők:
14:45
-
KK-3203
Szőke Gábor, Pál Roland
játékvezetők:
16:00
-
KK-3231
Novák Zsuzsanna, Szabó II. Péter
játékvezetők:
17:15
-
KK-3232
Hevér Ferenc, Novák Zsuzsanna
játékvezetők:
18:30
-
KK-3233
Hevér Ferenc, Szabó II. Péter
játékvezetők:
Tüske csarnok - 3. terem
1117 Budapest, Magyar Tudósok körútja 7/3.
08:30
-
KK-3191
Bános Csaba, Adjudani Pezsman
játékvezetők:
09:45
-
KK-3192
Bános Csaba, Adjudani Pezsman
játékvezetők:
11:00
-
KK-3193
Szokolainé V. Csilla, Tahin András
játékvezetők:
12:15
-
KK-3071
Szokolainé V. Csilla, Tahin András
játékvezetők:
13:30
-
KK-3072
Forintos József, Bakk Richárd
játékvezetők:
14:45
-
KK-3073
Forintos József, Bakk Richárd
játékvezetők:
16:00
-
KK-3111
Szőts Dávid, Steiner Máté
játékvezetők:
17:15
-
KK-3112
Szőts Dávid, Steiner Máté
játékvezetők:
18:30
-
KK-3113
Szőts Dávid, Steiner Máté
játékvezetők:
Törökugrató Általános Iskola
1118 Budapest, Törökugrató u. 15.
17:00
-
FB-0034
László Zsolt, Szokolainé V. Csilla
játékvezetők:
18:30
-
FB-0091
László Zsolt, Szokolainé V. Csilla
játékvezetők:
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület
1123 Budapest, Kis János altábornagy u. 42.
19:00
-
FC-0091
Gyuris Péter, Pál Roland
játékvezetők:
Károly R. 14 évf. Iskola - Hanga Ádám terem
1151 Budapest, Bogáncs u. 51-53.
17:00
-
RKFB-0097
Goda László, Vághy Tamás
játékvezetők:
Leányfalui Móricz Zs. Ált.Isk. Tornaterme
2016 Leányfalu, Szt.Imre herceg u. 9-13.
14:00
-
FKB-1041
Gyurka Tamás, Móricz Krisztián
játékvezetők:
Hermann Ottó Általános Iskola Tornaterme
2040 Budaörs, Ifjúság u. 6.
18:00
-
RKFB-0095
Nagy Viktor, Tahin András
játékvezetők:
2016.12.12. - hétfő
Menyecske u. Általános Iskola
1112 Budapest, Menyecske u. 2.
20:30
-
RKFB-0091
Bagi Bálint, Oláh Márk
játékvezetők:
2016.12.13. - kedd
Toldy Ferenc Gimnázium
1011 Budapest, Donáti u. 28.
18:45
-
NB-0094
Hegedűs Roland, Bános Csaba
játékvezetők:
Vasas Pasaréti Sportcentrum
1026 Budapest, Pasaréti út 11-13.
19:40
-
FKB-0045
Gyurka Tamás, Gruber Nikolett
játékvezetők:
III. kerületi Sporttelep
1033 Budapest, Rádl árok u. 1.
18:15
-
FKB-1035
Steier Roland, Szabó István
játékvezetők:
Eötvös József Gimnázium
1053 Budapest, Reáltanoda u. 7.
18:50
-
RKFB-0057
Gyuris Péter, Varga Fanni
játékvezetők:
Práter Általános Iskola
1083 Budapest, Práter u. 15.
19:15
-
NB-0095
Józsa A. Junior, Móricz Krisztián
játékvezetők:
Diana u. Általános Iskola
1125 Budapest, Diana u. 35-37.
20:45
-
FA-0093
Gaál Norbert, Simon Kristóf
játékvezetők:
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn.
1172 Budapest, Pesti út 80.
19:15
-
FA-0097
Tőzsér Dénes, Pohánka Gergely
játékvezetők:
20:45
-
FD-0092
Tőzsér Dénes, Pohánka Gergely
játékvezetők:
Eötvös József Általános Iskola
2049 Diósd, Gárdonyi Géza u. 14.
19:15
-
NB-0102
Horváth Kinga, Bárány Levente
játékvezetők:
2016.12.14. - szerda
Károlyi István Ált. Iskola és Gimnázium Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 69.
17:45
-
FSC-1017
Havas Gábor, Szabó István
játékvezetők:
Tungsram Csarnok
1043 Budapest, Megyeri út 6.
20:15
-
SF-0051
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Tornaterme
1172 Budapest, Akácvirág u. 49.
19:45
-
FD-0096
2016.12.15. - csütörtök
Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
20:45
-
FB-0106
Goda László, Bózsó Gábor
játékvezetők:
Törekvés SE Sporttelep
1107 Budapest, Bihari út 23.
20:50
-
FB-0101
Nagy Viktor, Bujtor Péter
játékvezetők:
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
1118 Budapest, Mányoki u. 5.
20:45
-
FC-0104
Gyuris Péter, Steiner Máté
játékvezetők:
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület
1123 Budapest, Kis János altábornagy u. 42.
20:30
-
RKFB-0102
Nagy István, Hartai Tamás
játékvezetők:
TF Terem
1123 Budapest, Alkotás u. 44.
21:30
-
FB-0017
Józsa A. Junior, Gere Kálmán
játékvezetők:
Egressy Gábor Szakközépiskola
1149 Budapest, Egressy út 71.
20:30
-
FA-0102
Varga-Záray Kata, Szőke Attila
játékvezetők:

© Az oldalon található adatok, képek, táblázatok a BKSZ tulajdonát képezik.
Ezek másolása, felhasználása csak a BKSz engedélyével lehetséges.
© Design: Basketbolt