2017. január 23.   -   hétfő
 




HÍRARCHÍVUM

 
heti műsor
 
nyomtatható forma 2017.01.17 - 2017.01.26.




 

2017.01.17. - kedd
III. kerületi Sporttelep
1033 Budapest, Rádl árok u. 1.
21:00
-
RKFB-0123
Lövei László, Kapros Roland
játékvezetők:
Eötvös József Gimnázium
1053 Budapest, Reáltanoda u. 7.
18:50
-
RKFB-0121
Varga-Záray Kata, Oláh Márk
játékvezetők:
Práter Általános Iskola
1083 Budapest, Práter u. 15.
19:15
-
NB-0127
Győrki Imre, Szőke Gábor
játékvezetők:
IX. kerületi Sportcsarnok
1096 Budapest, Vendel u. 10.
20:15
-
FB-0126
Tőzsér Dénes, Móricz Krisztián
játékvezetők:
Zrínyi Gimnázium
1108 Budapest, Mádi u. 173.
19:00
-
FJB-0064
Varga Fanni, Pál Roland
játékvezetők:
Németh Imre Általános Iskola
1148 Budapest, Lengyel u. 23.
17:00
-
FSB-1034
Horváth Kinga, Gruber Nikolett
játékvezetők:
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn.
1172 Budapest, Pesti út 80.
19:15
-
FA-0125
Józsa A. Junior, Gaál Norbert
játékvezetők:
2017.01.18. - szerda
Tungsram Csarnok
1043 Budapest, Megyeri út 6.
20:15
-
SF-0081
Schäffer Béla, Mocsai László
játékvezetők:
Lónyay Református Gimnázium tornaterme
1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.
20:15
-
RKFB-0124
Minár László, Varga-Záray Kata
játékvezetők:
XIII. Eötvös J. Általános Iskola Tornaterme
1131 Budapest, Futár u. 18
18:45
-
FA-0124
Józsa A. Junior, Csoma Viktor
játékvezetők:
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Tornaterme
1172 Budapest, Akácvirág u. 49.
19:45
-
FD-0126
Gyuris Péter, Gaál Norbert
játékvezetők:
Rózsakert Általános Iskola Tornaterme
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
17:45
-
FSB-1071
Havas Gábor, Komlódi Benedek
játékvezetők:
2017.01.19. - csütörtök
Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
20:45
-
FB-0127
Vida József, Simon Kristóf
játékvezetők:
Karinthy Frigyes ÁMK
1046 Budapest, Hajló u. 2-8.
20:20
-
FC-0127
Bagi Bálint, Mocsai László
játékvezetők:
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Tornaterme
1101 Budapest, Hungária krt. 9-11.
19:10
-
FB-0135
Varga-Záray Kata, Szabó István
játékvezetők:
Törekvés SE Sporttelep
1107 Budapest, Bihari út 23.
20:50
-
FB-0134
Goda László, Szőke Gábor
játékvezetők:
Gabányi Sportcsarnok
1111 Budapest, Hauszmann A u. 5.
16:20
-
FSB-1023
Pohánka Balázs, Szirt Lajos
játékvezetők:
Tüske csarnok - 1. terem
1117 Budapest, Magyar Tudósok körútja 7/1.
17:00
-
NSA-0042
Horváth Kinga, Győri Ferenc
játékvezetők:
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
1118 Budapest, Mányoki u. 5.
20:45
-
FC-0012
Oláh Márk, Sebestyén Richárd
játékvezetők:
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület
1123 Budapest, Kis János altábornagy u. 42.
20:30
-
RKFB-0133
Nagy Viktor, Hartai Tamás
játékvezetők:
Simon János Kosárlabda Csarnok
1134 Budapest, Dózsa Gy út 53.
18:00
-
FKB-0032
Magyar Zoltán, Tahin András
játékvezetők:
Egressy Gábor Szakközépiskola
1149 Budapest, Egressy út 71.
20:30
-
FA-0133
Szilágyi Bálint, Kapros Roland
játékvezetők:
Kempelen Farkas Gimnázium
1223 Budapest, Közgazdász utca 9-11.
18:50
-
RKFB-0136
Gyurka Tamás, Bujtor Péter
játékvezetők:
2017.01.20. - péntek
ÁSE Terem
1072 Budapest, István u. 2.
18:30
-
FD-0057
Réger Zsolt, Tahin András
játékvezetők:
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
1118 Budapest, Mányoki u. 5.
18:30
-
RKFB-0134
Minár László, Gaál Norbert
játékvezetők:
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület
1123 Budapest, Kis János altábornagy u. 42.
20:30
-
RKFB-0137
Józsa A. Junior, Nagy István
játékvezetők:
Németh Imre Általános Iskola
1148 Budapest, Lengyel u. 23.
17:50
-
FSB-0012
Móricz Krisztián, Vizsgázó
játékvezetők:
Jókai Mór Általános Iskola
1163 Budapest, Tiszakömlő u. 31-35.
17:30
-
FSC-0133
Szirt Lajos, Vizsgázó
játékvezetők:
Erzsébeti Közgazdasági Szakközépiskola
1201 Budapest, Vörösmarty u. 30.
19:00
-
FA-0131
Hervay Tibor, Gyurka Tamás
játékvezetők:
2017.01.21. - szombat
Károlyi István Ált. Iskola és Gimnázium Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 69.
15:00
-
FSC-1012
Rózsavölgyi Alexandra, Matóczay Bálint
játékvezetők:
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
13:00
-
FC-0036
Nagy István, Sebestyén Richárd
játékvezetők:
14:30
-
NKA-0041
Nagy István, Sebestyén Richárd
játékvezetők:
16:00
-
FD-0137
Nagy László, Hegedűs Roland
játékvezetők:
17:30
-
FD-0133
Nagy László, Hegedűs Roland
játékvezetők:
Benkő István Ref. Ált. Isk. és Gimn. Tornaterme
1043 Budapest, Nyár u. 4.
09:00
-
FSA-0072
Simon Kristóf, Sebestyén Richárd
játékvezetők:
Göllner Mária Waldorf Gimnázium
1048 Budapest, Lakkozó u. 1-5.
15:00
-
FJB-0074
Bognár Domokos, Szőts Dávid
játékvezetők:
Babits Mihály Gimnázium
1049 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
14:00
-
NB-0132
Bános Csaba, Németh Péter
játékvezetők:
Lónyay Református Gimnázium tornaterme
1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.
13:00
-
NB-0135
Havas Gábor, Horváth Kinga
játékvezetők:
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
1103 Budapest, Kada u. 27-29.
09:00
-
NGy-0042
Szabó István, Pál Roland
játékvezetők:
17:30
-
FKB-1071
Pohánka Balázs, Szabó István
játékvezetők:
Menyecske u. Általános Iskola
1112 Budapest, Menyecske u. 2.
12:20
-
FSB-0072
Szirt Lajos, Szabó II. Péter
játékvezetők:
BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy út 10.
18:00
-
NKA-0064
Szentpáli-Gavallér Csaba, Németh Péter
játékvezetők:
Csata u. Általános Iskola
1135 Budapest, Csata u. 20.
15:30
-
NSA-0072
Adjudani Pezsman, Pál Roland
játékvezetők:
Jókai Mór Általános Iskola
1163 Budapest, Tiszakömlő u. 31-35.
10:40
-
FJB-0075
Forintos József, Győri Ferenc
játékvezetők:
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
1185 Budapest, Nagyszalonta u. 25.
15:00
-
FB-0133
Szőke Gábor, Gere Kálmán
játékvezetők:
Kazinczy Általános Iskola
1215 Budapest, Ív u. 65-71.
14:20
-
FSB-1073
László Zsolt, Bózsó Gábor
játékvezetők:
16:00
-
FA-0136
László Zsolt, Bózsó Gábor
játékvezetők:
2017.01.22. - vasárnap
III. kerületi Sporttelep
1033 Budapest, Rádl árok u. 1.
13:30
-
FSB-0073
Szentpáli-Gavallér Csaba, Szabó István
játékvezetők:
15:00
-
FJB-0073
Szentpáli-Gavallér Csaba, Szabó István
játékvezetők:
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
10:30
-
FC-0135
Józsa A. Junior, Bakk Richárd
játékvezetők:
12:00
-
RKFB-0135
Varga-Záray Kata, Józsa A. Junior
játékvezetők:
13:30
-
FC-0136
Varga-Záray Kata, Gere Kálmán
játékvezetők:
15:00
-
FB-0136
Gyuris Péter, Schäffer Béla
játékvezetők:
16:30
-
FC-0133
Schäffer Béla, Mocsai László
játékvezetők:
18:00
-
NB-0137
Gyuris Péter, Mocsai László
játékvezetők:
Babits Mihály Gimnázium
1049 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
15:40
-
NSA-0073
Bózsó Gábor, Vizsgázó
játékvezetők:
HIT Park Labdacsarnok
1103 Budapest, Gergely utca 81.
10:00
-
FD-0131
Nagy Viktor, Korompai Zsolt
játékvezetők:
12:00
-
NSA-0015
Nagy Viktor, Korompai Zsolt
játékvezetők:
Menyecske u. Általános Iskola
1112 Budapest, Menyecske u. 2.
09:00
-
FSA-0073
Móricz Krisztián, Kukhely Zoltán
játékvezetők:
10:40
-
FSB-1072
Móricz Krisztián, Vizsgázó
játékvezetők:
12:20
-
FKB-1072
Makay Dániel, Steiner Máté
játékvezetők:
Grosics Gyula Általános Iskola
1116 Budapest, Bikszádi u. 11
10:40
-
NGy-0031
Bózsó Gábor, Győri Ferenc
játékvezetők:
Törökugrató Általános Iskola
1118 Budapest, Törökugrató u. 15.
18:30
-
FB-0131
Tarnai Gyula, Szirt Lajos
játékvezetők:
MTK Kosárlabda Csarnok
1122 Budapest, Acsády Ignác u. 3.
15:40
-
NKA-0063
Bános Csaba, Adjudani Pezsman
játékvezetők:
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület
1123 Budapest, Kis János altábornagy u. 42.
19:00
-
FC-0131
Nagy István, László Zsolt
játékvezetők:
Simon János Kosárlabda Csarnok
1134 Budapest, Dózsa Gy út 53.
09:00
-
FSA-0071
Hartai Tamás, Tóth Richárd
játékvezetők:
10:40
-
FSB-1074
Hartai Tamás, Tóth Richárd
játékvezetők:
Károly R. 14 évf. Iskola - Hanga Ádám terem
1151 Budapest, Bogáncs u. 51-53.
11:00
-
FSC-0061
Tahin András, Rózsavölgyi Alexandra
játékvezetők:
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Tornaterme
1172 Budapest, Akácvirág u. 49.
09:00
-
FSC-0064
Havas Gábor, Vizsgázó
játékvezetők:
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
1185 Budapest, Nagyszalonta u. 25.
13:00
-
FKB-0075
Szokolainé V. Csilla, Sebestyén Richárd
játékvezetők:
14:40
-
FKB-1073
Szokolainé V. Csilla, Bakk Richárd
játékvezetők:
16:20
-
FJB-0071
Sebestyén Richárd, Bakk Richárd
játékvezetők:
Rózsakert Általános Iskola Tornaterme
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
19:15
-
FD-0134
Hervay Tibor, Szentpáli-Gavallér Csaba
játékvezetők:
Török Flóris Általános Iskola Tornaterme
1237 Budapest, Dinnyehegyi köz 2.
10:00
-
NSA-0075
Szirt Lajos, Bárány Levente
játékvezetők:
11:45
-
TK-0053
Szirt Lajos, Bárány Levente
játékvezetők:
2017.01.23. - hétfő
MTK Kosárlabda Csarnok
1122 Budapest, Acsády Ignác u. 3.
21:00
-
FA-0134
Tőzsér Dénes, Bognár Domokos
játékvezetők:
2017.01.24. - kedd
Karinthy Frigyes ÁMK
1046 Budapest, Hajló u. 2-8.
17:30
-
FJB-0083
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület
1123 Budapest, Kis János altábornagy u. 42.
20:30
-
RKFB-0047
Nagy István, Bujtor Péter
játékvezetők:
Diana u. Általános Iskola
1125 Budapest, Diana u. 35-37.
20:45
-
FA-0137
Nagy Viktor, László Zsolt
játékvezetők:
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
1185 Budapest, Nagyszalonta u. 25.
19:20
-
FKB-0053
Gyurka Tamás, Koncsag Csaba
játékvezetők:
Eötvös József Általános Iskola
2049 Diósd, Gárdonyi Géza u. 14.
19:15
-
NB-0084
Gyuris Péter, Steiner Máté
játékvezetők:
2017.01.25. - szerda
Karinthy Frigyes ÁMK
1046 Budapest, Hajló u. 2-8.
18:00
-
FKB-1064
Csoma Viktor, Simon Kristóf
játékvezetők:
Mechatronikai Szakközépiskola Tornaterme
1118 Budapest, Rétköz u. 39.
20:40
-
FC-0134
Steier Krisztián, Rózsavölgyi Alexandra
játékvezetők:
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn.
1172 Budapest, Pesti út 80.
20:45
-
FD-0136
Lövei László, Mocsai László
játékvezetők:
Rózsakert Általános Iskola Tornaterme
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
19:00
-
FKB-0073
Móricz Krisztián, Jankovics Viktor
játékvezetők:
2017.01.26. - csütörtök
Benkő István Ref. Ált. Isk. és Gimn. Tornaterme
1043 Budapest, Nyár u. 4.
18:30
-
FSB-0064
Piarista Gimnázium Tornaterme
1052 Budapest, Piarista u. 1.
18:20
-
FC-0137
Oláh Márk, Bózsó Gábor
játékvezetők:
TF Terem
1123 Budapest, Alkotás u. 44.
21:30
-
FB-0137
Szilágyi Bálint, Nagy István
játékvezetők:
Berzsenyi Dániel Gimnázium
1133 Budapest, Kárpát u. 49-53.
18:15
-
NB-0085
Goda László, Szőke Gábor
játékvezetők:
19:45
-
FA-0145
Goda László, Szőke Gábor
játékvezetők:

© Az oldalon található adatok, képek, táblázatok a BKSZ tulajdonát képezik.
Ezek másolása, felhasználása csak a BKSz engedélyével lehetséges.
© Design: Basketbolt