2020. február 29.   -   szombat
 




HÍRARCHÍVUM

 
heti műsor
 
nyomtatható forma 2020.02.25 - 2020.03.05.




 

2020.02.25. - kedd
III. kerületi Sporttelep
1033 Budapest, Rádl árok u. 1.
21:00
-
RKFB-0162
Józsa A. Junior, Jankovics Viktor
játékvezetők:
NKE Csarnok
1083 Budapest, Diószeghy S. u. 23.
18:20
-
NB-0165
Gaál István, Magyar Zoltán
játékvezetők:
Jókai Mór Általános Iskola
1163 Budapest, Tiszakömlő u. 31-35.
19:20
-
FC-0161
Matics Sándor, Nagy István
játékvezetők:
Eötvös József Általános Iskola
2049 Diósd, Gárdonyi Géza u. 14.
20:10
-
FA-0163
Minár László, Major Ádám
játékvezetők:
2020.02.26. - szerda
NKE Kis terem
1083 Budapest, Diószeghy S. u. 23..
20:20
-
RKFB-0121
Bagi Bálint, Komlódi Benedek
játékvezetők:
Lónyay Református Gimnázium tornaterme
1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.
20:15
-
RKFB-0164
Goda László, Józsa A. Junior
játékvezetők:
Rózsakerti Demjén István Általános Iskola
1223 Budapest, Rákóczi út 16.
17:45
-
FKB-0078
Szőke Gábor, Thomas Kieffer
játékvezetők:
19:15
-
F2KB-0206
Gaál István, Jankovics Viktor
játékvezetők:
20:45
-
RKFB-0167
Gaál István, Jankovics Viktor
játékvezetők:
2020.02.27. - csütörtök
Karinthy Frigyes ÁMK
1046 Budapest, Hajló u. 2-8.
20:30
-
FA-0164
Nagy Viktor, Szentpáli-Gavallér Csaba
játékvezetők:
Lónyay Református Gimnázium tornaterme
1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.
20:10
-
F2KA-0157
Pohánka Balázs, Matics Sándor
játékvezetők:
Zrínyi Gimnázium
1108 Budapest, Mádi u. 173.
20:45
-
RKFB-0172
Józsa A. Junior, Tóth Kitti
játékvezetők:
Őrmezei Általános Iskola Tornaterme
1112 Budapest, Menyecske u. 2.
20:45
-
SF-0161
Gaál István, Hartai Tamás
játékvezetők:
Tüske csarnok - 1. terem
1117 Budapest, Magyar Tudósok körútja 7/1.
20:20
-
F2KA-0201
Németh Patrik, Csoma Viktor
játékvezetők:
Egressy Gábor Szakközépiskola
1149 Budapest, Egressy út 71.
20:30
-
FA-0176
Goda László, Jankovics Viktor
játékvezetők:
Kempelen Farkas Gimnázium
1223 Budapest, Közgazdász utca 9-11.
18:50
-
FA-0177
Major Ádám, Gaál Norbert
játékvezetők:
Huzella Ált. Isk. Tornaterme
2131 Göd, Petőfi Sándor u. 49.
20:15
-
F2KA-0203
Lázár Zs. György, Erdész Dávid
játékvezetők:
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
2330 Dunaharaszti, Eötvös u. 52.
20:30
-
NA-0153
Magyar Zoltán, László Zsolt
játékvezetők:
2020.02.28. - péntek
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
20:40
-
FC-0171
Pohánka Balázs, Nagy István
játékvezetők:
Szent Benedek Gimnázium
1083 Budapest, Práter u. 11.
20:20
-
FD-0172
Gaál István, Mocsai László
játékvezetők:
HIT Park Labdacsarnok
1103 Budapest, Gergely utca 81.
19:30
-
FB-0173
Magyar Zoltán, Balogh Kristóf
játékvezetők:
Kocsis Sándor Sportközpont
1107 Budapest, Bihari út 23.
19:15
-
NA-0161
Matics Sándor, Komlódi Benedek
játékvezetők:
20:50
-
NB-0171
Matics Sándor, Komlódi Benedek
játékvezetők:
Őrmezei Általános Iskola Tornaterme
1112 Budapest, Menyecske u. 2.
20:45
-
RKFB-0177
Lövei László, Sancilio Alexis
játékvezetők:
TF Terem
1123 Budapest, Alkotás u. 44.
20:15
-
F2KB-0204
Jankovics Viktor, Gruber Nikolett
játékvezetők:
Jókai Mór Általános Iskola
1163 Budapest, Tiszakömlő u. 31-35.
19:20
-
FKB-0145
Tahin András, Pál Roland
játékvezetők:
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn.
1173 Budapest, Pesti út 84.
19:20
-
FC-0173
László Zsolt, Matóczay Bálint
játékvezetők:
Budapest Baptista Középiskola Tornaterme
1204 Budapest, Pöltenberg u. 6,
19:00
-
FA-0171
Józsa A. Junior, Tóth Kitti
játékvezetők:
Kazinczy Általános Iskola
1215 Budapest, Ív u. 65-71.
19:30
-
NB-0175
Szőke Gábor, Győri Ferenc
játékvezetők:
Huzella Ált. Isk. Tornaterme
2131 Göd, Petőfi Sándor u. 49.
17:40
-
FSB-2101
Bujtor Péter, Bozóki Domonkos Olivér
játékvezetők:
2020.02.29. - szombat
III. kerületi Sporttelep
1033 Budapest, Rádl árok u. 1.
14:00
-
FSB-1082
Szőke Gábor, Mészáros Nándor
játékvezetők:
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
08:00
-
GYK-6081
Szentpáli-Gavallér Csaba, Konta Csanád János
játékvezetők:
09:20
-
GYK-6082
Szentpáli-Gavallér Csaba, Konta Csanád János
játékvezetők:
10:40
-
GYK-6083
Szabó II. Péter, Miháczi Ádám
játékvezetők:
12:00
-
GYK-6061
Konta Csanád János, Szabó II. Péter
játékvezetők:
13:20
-
GYK-6062
Konta Csanád János, Miháczi Ádám
játékvezetők:
14:40
-
GYK-6063
Szabó II. Péter, Miháczi Ádám
játékvezetők:
16:00
-
GYK-6111
Matejovics Márk, Simon Kornél
játékvezetők:
17:20
-
GYK-6112
Matejovics Márk, Szabó II. Péter
játékvezetők:
18:40
-
GYK-6113
Matejovics Márk, Simon Kornél
játékvezetők:
Benkő István Ref. Ált. Isk. és Gimn. Tornaterme
1043 Budapest, Nyár u. 4.
14:00
-
FJB-0135
Magyar Zoltán, Nagy István
játékvezetők:
16:00
-
RKFB-0174
Magyar Zoltán, Nagy István
játékvezetők:
Göllner Mária Waldorf Gimnázium
1048 Budapest, Lakkozó u. 1-5.
12:00
-
FJB-0134
Réger Zsolt, Bozóki Domonkos Olivér
játékvezetők:
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
1103 Budapest, Kada u. 27-29.
09:00
-
NA-0164
Magyar Zoltán, Komlódi Benedek
játékvezetők:
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
1104 Budapest, Harmat u. 88.(Kada köz)
08:00
-
GYK-6101
Kutrik Andrea, Frányó Csanád
játékvezetők:
09:20
-
GYK-6102
Kutrik Andrea, Frányó Csanád
játékvezetők:
10:40
-
GYK-6103
Csoma Viktor, Boros Krisztina
játékvezetők:
12:00
-
GYK-6041
Csoma Viktor, Boros Krisztina
játékvezetők:
13:20
-
GYK-6042
Hartai Tamás, Balogh Kristóf
játékvezetők:
14:40
-
GYK-6043
Hartai Tamás, Balogh Kristóf
játékvezetők:
16:00
-
GYK-6031
Horváth Kinga, Szőts Dávid
játékvezetők:
17:20
-
GYK-6032
Horváth Kinga, Korhetz Szilárd
játékvezetők:
18:40
-
GYK-6033
Szőts Dávid, Korhetz Szilárd
játékvezetők:
Zrínyi Gimnázium
1108 Budapest, Mádi u. 173.
08:00
-
GYK-6051
Szőke Gábor, Hőgerl Bence
játékvezetők:
09:20
-
GYK-6052
Szőke Gábor, Hőgerl Bence
játékvezetők:
10:40
-
GYK-6053
Szőke Gábor, Adjudani Pezsman
játékvezetők:
12:00
-
GYK-6071
Adjudani Pezsman, Kutrik Andrea
játékvezetők:
13:20
-
GYK-6072
Szokolainé V. Csilla, Kutrik Andrea
játékvezetők:
14:40
-
GYK-6073
Szokolainé V. Csilla, Török Béla
játékvezetők:
16:00
-
GYK-6151
Török Béla, Ágoston Álmos
játékvezetők:
17:20
-
GYK-6152
Szokolainé V. Csilla, Ágoston Álmos
játékvezetők:
18:40
-
GYK-6153
Szokolainé V. Csilla, Török Béla
játékvezetők:
Őrmezei Általános Iskola Tornaterme
1112 Budapest, Menyecske u. 2.
10:40
-
FSC-0131
Bárány Levente, Thomas Kieffer
játékvezetők:
12:20
-
FKB-0124
Bózsó Gábor, Thomas Kieffer
játékvezetők:
BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy Ödön utca 10/b.
18:30
-
F2KB-0208
X, X
játékvezetők:
Károly R. 14 évf. Iskola - Hanga Ádám terem
1151 Budapest, Bogáncs u. 51-53.
10:00
-
F2KA-0206
Józsa A. Junior, Pohánka Balázs
játékvezetők:
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
1185 Budapest, Nagyszalonta u. 25.
17:00
-
F2KB-0201
Bátovszky Zsolt, Káré Gergő
játékvezetők:
Rózsakerti Demjén István Általános Iskola
1223 Budapest, Rákóczi út 16.
10:00
-
FKB-0141
Győri Ferenc, Lakos Koppány
játékvezetők:
Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2310 Szigetszentmiklós, Szebeni út 81.
18:30
-
F2KB-0207
Nagy László, Kozma Balázs
játékvezetők:
2020.03.01. - vasárnap
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
09:00
-
FC-0176
Tóth Kitti, Mocsai László
játékvezetők:
10:30
-
FD-0177
Tóth Kitti, Mocsai László
játékvezetők:
12:00
-
SF-0163
Magyar Zoltán, Horváth Péter
játékvezetők:
13:30
-
FC-0175
Tarnai Gyula, Horváth Péter
játékvezetők:
15:00
-
FB-0174
Magyar Zoltán, Tarnai Gyula
játékvezetők:
16:30
-
FC-0172
Pohánka Balázs, Matics Sándor
játékvezetők:
18:00
-
FA-0172
Pohánka Balázs, Matics Sándor
játékvezetők:
Benkő István Ref. Ált. Isk. és Gimn. Tornaterme
1043 Budapest, Nyár u. 4.
09:00
-
GYK-6121
Waigand Ágoston, Kiss Bálint
játékvezetők:
10:30
-
GYK-6122
Waigand Ágoston, Kiss Bálint
játékvezetők:
12:00
-
GYK-6123
Hőgerl Bence, Ürögi Zsolt
játékvezetők:
13:30
-
GYK-6171
Waigand Ágoston, Kiss Bálint
játékvezetők:
15:00
-
GYK-6172
Hőgerl Bence, Ürögi Zsolt
játékvezetők:
16:30
-
GYK-6173
Hőgerl Bence, Ürögi Zsolt
játékvezetők:
NKE Kis terem
1083 Budapest, Diószeghy S. u. 23..
14:00
-
F2KA-0207
Tóth Kitti, Nagy István
játékvezetők:
Lónyay Református Gimnázium tornaterme
1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.
09:00
-
NB-0177
Józsa A. Junior, Tarnai Gyula
játékvezetők:
17:45
-
F2KB-0203
Gaál István, Gyurka Tamás
játékvezetők:
19:30
-
F2KA-0208
Szakáll István dr., Hartai Tamás
játékvezetők:
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
1104 Budapest, Harmat u. 88.(Kada köz)
09:00
-
GYK-6021
Hartai Tamás, Bárány Levente
játékvezetők:
10:30
-
GYK-6022
Hartai Tamás, Bárány Levente
játékvezetők:
12:00
-
GYK-6023
Komlódi Benedek, Korhetz Szilárd
játékvezetők:
13:30
-
GYK-6011
Komlódi Benedek, Korhetz Szilárd
játékvezetők:
15:00
-
GYK-6012
Balogh Kristóf, Pál Roland
játékvezetők:
16:30
-
GYK-6013
Balogh Kristóf, Pál Roland
játékvezetők:
Kocsis Sándor Sportközpont
1107 Budapest, Bihari út 23.
09:00
-
GYK-6141
Matejovics Márk, Boros Krisztina
játékvezetők:
10:20
-
GYK-6142
Matejovics Márk, Boros Krisztina
játékvezetők:
11:40
-
GYK-6143
Matejovics Márk, Boros Krisztina
játékvezetők:
Zrínyi Gimnázium
1108 Budapest, Mádi u. 173.
09:00
-
GYK-6131
Szőke Gábor, Domián Zsolt
játékvezetők:
10:20
-
GYK-6132
Szőke Gábor, Domián Zsolt
játékvezetők:
11:40
-
GYK-6133
Szokolainé V. Csilla, Ágoston Álmos
játékvezetők:
13:00
-
GYK-6181
Szokolainé V. Csilla, Ágoston Álmos
játékvezetők:
14:20
-
GYK-6182
Szentpáli-Gavallér Csaba, Boros Krisztina
játékvezetők:
15:40
-
GYK-6183
Szentpáli-Gavallér Csaba, Szokolainé V. Csilla
játékvezetők:
17:00
-
GYK-6184
Szokolainé V. Csilla, Boros Krisztina
játékvezetők:
Őrmezei Általános Iskola Tornaterme
1112 Budapest, Menyecske u. 2.
09:00
-
FKB-0142
Győri Ferenc, Vizsgázó
játékvezetők:
10:40
-
FKB-0148
Győri Ferenc, Vizsgázó
játékvezetők:
16:30
-
FSB-1092
Bárány Levente, Miháczi Ádám
játékvezetők:
Kertészeti Egyetem
1113 Budapest, Szüret u. 2.
18:50
-
FC-0177
Gruber Nikolett, Zádeczki Donát László
játékvezetők:
BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy Ödön utca 10/b.
09:00
-
NB-0173
Gaál István, Nagy István
játékvezetők:
18:00
-
FD-0171
Rózsavölgyi Alexandra, Komlódi Benedek
játékvezetők:
Törökugrató Általános Iskola
1118 Budapest, Törökugrató u. 15.
18:00
-
FB-0171
Nagy László, Nagy István
játékvezetők:
Grosics Gyula Általános Iskola
1119 Budapest, Bikszádi u. 11-15.
09:00
-
GYK-6091
Bertók Botond, Miháczi Ádám
játékvezetők:
10:20
-
GYK-6092
Bertók Botond, Miháczi Ádám
játékvezetők:
11:40
-
GYK-6093
Bózsó Gábor, Marjai Réka
játékvezetők:
13:00
-
GYK-6161
Bózsó Gábor, Marjai Réka
játékvezetők:
14:20
-
GYK-6162
Török Béla, Stáber Alex
játékvezetők:
15:40
-
GYK-6163
Török Béla, Stáber Alex
játékvezetők:
MTK Kosárlabda Csarnok
1122 Budapest, Acsády Ignác u. 3.
20:15
-
FA-0175
Józsa A. Junior, Magyar Zoltán
játékvezetők:
TF Terem
1123 Budapest, Alkotás u. 44.
18:00
-
FB-0175
Hervay Tibor, Csoma Viktor
játékvezetők:
Simon János Kosárlabda Csarnok
1134 Budapest, Dózsa Gy út 53.
14:30
-
FKB-0144
Tahin András, Thomas Kieffer
játékvezetők:
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
1185 Budapest, Nagyszalonta u. 25.
13:00
-
FJB-0131
Szőke Gábor, Koncsag Csaba
játékvezetők:
Rózsakerti Demjén István Általános Iskola
1223 Budapest, Rákóczi út 16.
19:15
-
FD-0176
Major Ádám, Simon Kristóf
játékvezetők:
Páduai Szent Antal Gimnázium Tornaterme
2081 Piliscsaba, Béla király utca 72
16:00
-
F2KA-0202
Káré Gergő, Molnár Tamás
játékvezetők:
Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
2112 Veresegyház, Erkel Ferenc tér 5.
10:00
-
FKB-0146
Tahin András, Bozóki Domonkos Olivér
játékvezetők:
Batthyány Kázmér Gimnázium Tornaterme
2310 Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14.
19:00
-
SF-0165
Bárány Levente, Szőke Gábor
játékvezetők:
Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2310 Szigetszentmiklós, Szebeni út 81.
20:30
-
F2KA-0204
Németh Patrik, Gaál Norbert
játékvezetők:
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
2330 Dunaharaszti, Eötvös u. 52.
19:00
-
RKFB-0171
Lövei László, Sancilio Alexis
játékvezetők:
2020.03.02. - hétfő
Budai II. Lástló Sportcsarnok
2000 Szentendre, Dózsa Gy út 12-14.
20:00
-
FA-0173
Józsa A. Junior, Hartai Tamás
játékvezetők:
Monor Városi Sportcsarnok
2200 Monor, Balassi Bálint u 25.
20:00
-
F2KA-0168
Sentényi Barna, Sértő Róbert
játékvezetők:
2020.03.03. - kedd
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Tornaterme
1172 Budapest, Akácvirág u. 49.
19:30
-
F2KB-0202
Matics Sándor, Csoma Viktor
játékvezetők:
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn.
1173 Budapest, Pesti út 84.
20:45
-
FC-0174
László Zsolt, Bárány Levente
játékvezetők:
2020.03.04. - szerda
Károlyi István Ált. Iskola és Gimnázium Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 69.
18:30
-
NSA-0082
Bujtor Péter, Zakár Adrienn
játékvezetők:
Tungsram Csarnok
1043 Budapest, Megyeri út 6.
20:15
-
SF-0162
Goda László, Nagy István
játékvezetők:
Babits Mihály Gimnázium
1049 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
19:10
-
FD-0175
Bagi Bálint, Matóczay Bálint
játékvezetők:
IX. kerületi Sportcsarnok
1096 Budapest, Vendel u. 10.
19:45
-
FA-0174
Szilágyi Bálint, Magyar Zoltán
játékvezetők:
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
1118 Budapest, Mányoki u. 9.
19:40
-
NB-0172
László Zsolt, Szőke Gábor
játékvezetők:
XIII. Eötvös J. Általános Iskola Tornaterme
1131 Budapest, Futár u. 18
18:45
-
FB-0176
Major Ádám, Tóth Kitti
játékvezetők:
Rózsakerti Demjén István Általános Iskola
1223 Budapest, Rákóczi út 16.
17:45
-
FKB-0123
Szőts Dávid, Bertók Botond
játékvezetők:
2020.03.05. - csütörtök
Toldy Ferenc Gimnázium
1015 Budapest, Donáti u. 28.
20:20
-
RKFB-0183
Goda László, Sancilio Alexis
játékvezetők:
Karinthy Frigyes ÁMK
1046 Budapest, Hajló u. 2-8.
20:10
-
FA-0182
Nagy Viktor, Szentpáli-Gavallér Csaba
játékvezetők:
Babits Mihály Gimnázium
1049 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
19:45
-
FC-0182
Matics Sándor, Pohánka Balázs
játékvezetők:
Piarista Gimnázium Tornaterme
1052 Budapest, Piarista u. 1.
18:20
-
FB-0187
Gaál István, Hartai Tamás
játékvezetők:
Kocsis Sándor Sportközpont
1107 Budapest, Bihari út 23.
20:50
-
FB-0184
Józsa A. Junior, László Zsolt
játékvezetők:
Tüske csarnok - 1. terem
1117 Budapest, Magyar Tudósok körútja 7/1.
20:20
-
F2KA-0212
Rózsavölgyi Alexandra, Gaál Norbert
játékvezetők:
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
1185 Budapest, Nagyszalonta u. 25.
20:00
-
F2KB-0212
Bagi Bálint, Magyar Zoltán
játékvezetők:
Kempelen Farkas Gimnázium
1223 Budapest, Közgazdász utca 9-11.
18:50
-
FA-0186
Major Ádám, Csoma Viktor
játékvezetők:

© Az oldalon található adatok, képek, táblázatok a BKSZ tulajdonát képezik.
Ezek másolása, felhasználása csak a BKSz engedélyével lehetséges.
© Design: Basketbolt