2017. április 28.   -   péntek
 




HÍRARCHÍVUM

 
heti műsor
 
nyomtatható forma 2017.04.25 - 2017.05.04.




 

2017.04.25. - kedd
Toldy Ferenc Gimnázium
1011 Budapest, Donáti u. 28.
18:45
-
NB-0257
Gaál István, Tahin András
játékvezetők:
IX. kerületi Sportcsarnok
1096 Budapest, Vendel u. 10.
20:15
-
FB-0193
Lövei László, Móricz Krisztián
játékvezetők:
Diana u. Általános Iskola
1125 Budapest, Diana u. 35-37.
20:45
-
FA-0256
Nagy László, Győri Ferenc
játékvezetők:
Berzsenyi Dániel Gimnázium
1133 Budapest, Kárpát u. 49-53.
18:30
-
NB-0242
Győrki Imre, Pál Roland
játékvezetők:
Szent István Gimnázium
1144 Budapest, Ajtósi Dürer sor
18:45
-
NB-0011
Csabai-Kaskötő B., Réger Zsolt
játékvezetők:
2017.04.26. - szerda
Babits Mihály Gimnázium
1049 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
17:00
-
FKB-3031
Pohánka Balázs, Kovács Máté Zádor
játékvezetők:
Lónyay Református Gimnázium tornaterme
1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.
18:45
-
NB-0252
Szőke Gábor, Koncsag Csaba
játékvezetők:
Mechatronikai Szakközépiskola Tornaterme
1118 Budapest, Rétköz u. 39.
20:40
-
FC-0186
Lövei László, Makay Dániel
játékvezetők:
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület
1123 Budapest, Kis János altábornagy u. 42.
19:00
-
FB-0035
Bódis László, Varga Fanni
játékvezetők:
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn.
1172 Budapest, Pesti út 80.
20:45
-
FD-0255
Józsa A. Junior, Steiner Máté
játékvezetők:
2017.04.27. - csütörtök
Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
20:45
-
FB-0145
Bagi Bálint, Szabó István
játékvezetők:
Menyecske u. Általános Iskola
1112 Budapest, Menyecske u. 2.
20:40
-
FA-0213
Goda László, Gyurka Tamás
játékvezetők:
Berzsenyi Dániel Gimnázium
1133 Budapest, Kárpát u. 49-53.
19:45
-
FA-0181
Gyuris Péter, Pohánka Gergely
játékvezetők:
2017.04.28. - péntek
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
20:15
-
FB-0202
Gyuris Péter, Tahin András
játékvezetők:
Menyecske u. Általános Iskola
1112 Budapest, Menyecske u. 2.
16:00
-
FSB-2093
Győri Ferenc, Szabó II. Péter
játékvezetők:
Kazinczy Általános Iskola
1215 Budapest, Ív u. 65-71.
19:00
-
NB-0056
Matics Sándor, Szabó István
játékvezetők:
2017.04.29. - szombat
III. kerületi Sporttelep
1033 Budapest, Rádl árok u. 1.
17:15
-
FSC-0131
Tahin András, Vizsgázó
játékvezetők:
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
16:30
-
FC-0255
Schäffer Béla, Réger Zsolt
játékvezetők:
18:00
-
FD-0252
Schäffer Béla, Réger Zsolt
játékvezetők:
Benkő István Ref. Ált. Isk. és Gimn. Tornaterme
1043 Budapest, Nyár u. 4.
09:00
-
FSB-3092
Bózsó Gábor, Kukhely Zoltán
játékvezetők:
10:40
-
FKB-2051
Bózsó Gábor, Kukhely Zoltán
játékvezetők:
Babits Mihály Gimnázium
1049 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
09:00
-
FKB-3052
Bános Csaba, Kovács Máté Zádor
játékvezetők:
Lónyay Református Gimnázium tornaterme
1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.
09:00
-
NKA-0121
Réger Zsolt, Hőgerl Bence
játékvezetők:
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
1103 Budapest, Kada u. 27-29.
09:00
-
FSB-3091
Lövei László, Sebestyén Richárd
játékvezetők:
Zrínyi Gimnázium
1108 Budapest, Mádi u. 173.
10:00
-
NGy-0101
Szabó István, Paulus Bence Máté
játékvezetők:
Menyecske u. Általános Iskola
1112 Budapest, Menyecske u. 2.
09:00
-
FA-0135
Hegedűs Roland, Pál Tibor
játékvezetők:
Mechatronikai Szakközépiskola Tornaterme
1118 Budapest, Rétköz u. 39.
16:30
-
FA-0197
Nagy Viktor, Paulus Bence Máté
játékvezetők:
MTK Kosárlabda Csarnok
1122 Budapest, Acsády Ignác u. 3.
10:00
-
NKA-0124
Oláh Márk, Szőts Dávid
játékvezetők:
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Tornaterme
1172 Budapest, Akácvirág u. 49.
09:00
-
FSC-0144
Szokolainé V. Csilla, Szabó II. Péter
játékvezetők:
Kazinczy Általános Iskola
1215 Budapest, Ív u. 65-71.
16:00
-
FSB-2092
Simon Kristóf, Újhelyi Ádám
játékvezetők:
Rózsakert Általános Iskola Tornaterme
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
09:00
-
FSB-3093
Móricz Krisztián, Vizsgázó
játékvezetők:
Török Flóris Általános Iskola Tornaterme
1237 Budapest, Dinnyehegyi köz 2.
09:00
-
NKA-0122
Matics Sándor, Győri Ferenc
játékvezetők:
11:00
-
NKA-0093
Matics Sándor, Nagy István
játékvezetők:
12:45
-
NKA-0111
Nagy István, Győri Ferenc
játékvezetők:
MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola
2000 Szentendre, Dózsa Gy út 12-14.
09:30
-
FSC-0143
Havas Gábor, Steier Roland
játékvezetők:
Leányfalui Móricz Zs. Ált.Isk. Tornaterme
2016 Leányfalu, Szt.Imre herceg u. 9-13.
16:00
-
FKB-2053
Szabó István, Kiss Barnabás
játékvezetők:
Huzella Ált. Isk. Tornaterme
2131 Göd, Petőfi Sándor u. 49.
13:00
-
FSB-2031
Kozma Balázs, Rózsavölgyi Alexandra
játékvezetők:
15:00
-
FKB-4081
Kozma Balázs, Rózsavölgyi Alexandra
játékvezetők:
2017.04.30. - vasárnap
Vasas Pasaréti Sportcentrum
1026 Budapest, Pasaréti út 11-13.
10:00
-
NGy-0021
Győri Ferenc, Koncsag Csaba
játékvezetők:
12:00
-
NGy-0062
Győri Ferenc, Koncsag Csaba
játékvezetők:
III. kerületi Sporttelep
1033 Budapest, Rádl árok u. 1.
09:00
-
NGy-0052
Bános Csaba, Tóth Richárd
játékvezetők:
10:40
-
FSB-2094
Bános Csaba, Tóth Richárd
játékvezetők:
12:15
-
NGy-0102
Tahin András, Kukhely Zoltán
játékvezetők:
14:00
-
FKB-3053
Tahin András, Kukhely Zoltán
játékvezetők:
Babits Mihály Gimnázium
1049 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
09:00
-
FSC-0142
Havas Gábor, Pál Roland
játékvezetők:
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
1103 Budapest, Kada u. 27-29.
12:40
-
FSB-3104
Szőke Gábor, Szokolainé V. Csilla
játékvezetők:
Menyecske u. Általános Iskola
1112 Budapest, Menyecske u. 2.
10:40
-
FKB-3051
Móricz Krisztián, Paulus Bence Máté
játékvezetők:
Grosics Gyula Általános Iskola
1116 Budapest, Bikszádi u. 11
12:40
-
TK-0083
Sebestyén Richárd, Újhelyi Ádám
játékvezetők:
TF Terem
1123 Budapest, Alkotás u. 44.
18:00
-
FB-0212
Pál Tibor, Móricz Krisztián
játékvezetők:
Simon János Kosárlabda Csarnok
1134 Budapest, Dózsa Gy út 53.
09:00
-
FSB-2091
Rózsavölgyi Alexandra, Szabó István
játékvezetők:
Károly R. 14 évf. Iskola - Hanga Ádám terem
1151 Budapest, Bogáncs u. 51-53.
15:00
-
FSC-0113
Nagy István, Makay Dániel
játékvezetők:
17:00
-
RKFB-0194
Nagy István, Makay Dániel
játékvezetők:
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Tornaterme
1172 Budapest, Akácvirág u. 49.
09:00
-
FSC-0111
Bózsó Gábor, Vizsgázó
játékvezetők:
2017.05.02. - kedd
III. kerületi Sporttelep
1033 Budapest, Rádl árok u. 1.
18:00
-
FSC-0141
Koncsag Csaba, Pál Roland
játékvezetők:
Eötvös József Gimnázium
1053 Budapest, Reáltanoda u. 7.
18:50
-
RKFB-0206
Józsa A. Junior, Pohánka Gergely
játékvezetők:
BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
1222 Budapest, Promontor u. 89/a.
17:15
-
FKB-3042
Nagy István, Vizsgázó
játékvezetők:
2017.05.03. - szerda
Károly R. 14 évf. Iskola - Hanga Ádám terem
1151 Budapest, Bogáncs u. 51-53.
19:00
-
FC-0173
Goda László, Német Tamás
játékvezetők:
2017.05.04. - csütörtök
Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
20:45
-
FB-0266
Gaál István, Szőke Gábor
játékvezetők:
Karinthy Frigyes ÁMK
1046 Budapest, Hajló u. 2-8.
20:20
-
FC-0266
Bagi Bálint, Schäffer Béla
játékvezetők:
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
1103 Budapest, Kada u. 27-29.
17:30
-
NSA-2042
Horváth Kinga, Kovács Máté Zádor
játékvezetők:
Menyecske u. Általános Iskola
1112 Budapest, Menyecske u. 2.
20:40
-
FA-0267
Magyar Zoltán, Matics Sándor
játékvezetők:
Tüske csarnok - 1. terem
1117 Budapest, Magyar Tudósok körútja 7/1.
15:30
-
TK-0101
Gruber Nikolett, Simon Kristóf
játékvezetők:
17:00
-
NSA-3011
Gruber Nikolett, Simon Kristóf
játékvezetők:
Berzsenyi Dániel Gimnázium
1133 Budapest, Kárpát u. 49-53.
18:15
-
NB-0262
Lövei László, Móricz Krisztián
játékvezetők:
19:45
-
FA-0266
Lövei László, Móricz Krisztián
játékvezetők:
Hajós Alfréd Általános Iskola
1203 Budapest, Lajtha L u. 7.
20:15
-
SF-0202
Csabai-Kaskötő B., Józsa A. Junior
játékvezetők:
Rózsakert Általános Iskola Tornaterme
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
20:45
-
RKFB-0265
Gyurka Tamás, Nagy László
játékvezetők:

© Az oldalon található adatok, képek, táblázatok a BKSZ tulajdonát képezik.
Ezek másolása, felhasználása csak a BKSz engedélyével lehetséges.
© Design: Basketbolt