Országos Utánpótlás bajnoki mûsor küldéssel

2019.02.19. - 2019.03.03.

2019.02.19. - kedd

Vasas Pasaréti Sportcentrum 1026 Budapest, Pasaréti út 11-13.
16:45 Vasas Akadémia/B - Százhalombattai KSE LRJA2051 Bárány Levente Matejovics Márk
Lónyay Református Gimnázium tornaterme 1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.
16:30 Kiss Lenke KA - BEAC Újbuda KA/C LRJB2051 Gaál István Gruber Nikolett
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok 1103 Budapest, Kada u. 27-29.
18:00 Zsíros Akadémia Kõbánya/A - SZEDEÁK/A FOJK2022 Minár László Tóth Kitti
Simon János Kosárlabda Csarnok 1134 Budapest, Dózsa Gy út 53.
19:45 Budapesti Honvéd/B - Újpest-Megyeri Tigrisek/B FRJKOA2021 Komlódi Benedek Pál Roland

2019.02.20. - szerda

Vasas Pasaréti Sportcentrum 1026 Budapest, Pasaréti út 11-13.
18:15 Vasas Akadémia/A - Csata DSE LOJR2061 Csoma Viktor Gruber Nikolett
Zrínyi Gimnázium 1108 Budapest, Mádi u. 173.
19:00 Zsíros Akadémia Kõbánya/B - Kiss Lenke KA FRJKOA2052 Szõts Dávid Steiner Máté

2019.02.21. - csütörtök

Tüske csarnok - 1. terem 1117 Budapest, Magyar Tudósok körútja 7/1.
16:30 BEAC Újbuda KA/A - Soproni Darazsak Akadémia/A LOJJ2011 Gaál István Lövei László
Rózsakerti Demjén István Általános Iskola 1223 Budapest, Rákóczi út 16.
19:30 Budafok - Szentendrei KSE FRJKOB2051 Zádeczki Donát László Korhetz Szilárd

2019.02.22. - péntek

Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme 1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
18:00 Pénzügyõr SE - Zsíros Akadémia Kõbánya/B LRKKOB2012 Balogh Kristóf Matóczay Bálint
Károlyi István Ált. Iskola és Gimnázium Tornaterme 1041 Budapest, Erzsébet u. 69.
18:30 Kiss Lenke KA/B - BEAC Újbuda KA/C LRKKOA2054 Szabó István Szabó II. Péter
Tüske csarnok - 1. terem 1117 Budapest, Magyar Tudósok körútja 7/1.
17:00 BEAC Újbuda KA/B - Török Flóris Törekvés SE/B LRKKOA2033 Gruber Nikolett Boros Krisztina
Simon János Kosárlabda Csarnok 1134 Budapest, Dózsa Gy út 53.
19:00 Budapesti Honvéd/A - Kosárlabda Akadémia Pécs FOJR2053 Jankovics Viktor Alexis Sancilio

2019.02.23. - szombat

Vasas Pasaréti Sportcentrum 1026 Budapest, Pasaréti út 11-13.
15:00 Vasas Akadémia/B - PAFC Basket LRJA2032 Tahin András Matóczay Bálint
Bajza József Általános Iskola 1042 Budapest, Bajza József utca 2.
18:00 Újpest-Megyeri Tigrisek - Vásárhelyi KS F1ZU0207 Gruber Nikolett Szentpáli-Gavallér Csaba
NKE Kis terem 1083 Budapest, Diószeghy S. u. 23.
13:00 Csata DSE - Bajai NKK LOKR2071 Gruber Nikolett Szõts Dávid
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok 1103 Budapest, Kada u. 27-29.
16:00 Zsíros Akadémia Kõbánya - Dávid Kornél KA LOKN2031 Hartai Tamás Horváth Kinga
Õrmezei Általános Iskola Tornaterme 1112 Budapest, Menyecske u. 2.
08:30 Budaörsi DSE - Gödi SE FRSA2181 Horváth Kinga Gyõri Ferenc
11:00 MAFC - Alba Fehérvár FOJR2051 Jankovics Viktor Csoma Viktor
13:15 MAFC/B - Budaörsi DSE FRSA2182 Steiner Máté Hõgerl Bence
15:15 Gödi SE - MAFC/B FRSA2183 Steiner Máté Hõgerl Bence
Simon János Kosárlabda Csarnok 1134 Budapest, Dózsa Gy út 53.
18:00 Budapesti Honvéd - MAFC F1PU0206 Simon Kristóf Balogh Kristóf
Kõrösi Csoma Sándor Általános Iskola Tornaterme 1172 Budapest, Akácvirág u. 49.
11:00 KKS - Gödöllõi SK FRJKOC2062 Havas Gábor Sebestyén Richárd

2019.02.24. - vasárnap

Szigeti József Általános Iskola 1041 Budapest, Szigeti J u. 1-3.
11:00 Kiss Lenke KA/A - Vasas Akadémia/B FRKKOA2013 Csoma Viktor Komlódi Benedek
Bajza József Általános Iskola 1042 Budapest, Bajza József utca 2.
10:00 Újpest-Megyeri Tigrisek - Budafok FRSA2171 Szõts Dávid Matóczay Bálint
12:00 Vasas Akadémia/B - PAFC Basket FRSA2172 Szõts Dávid Matóczay Bálint
14:00 mérkõzés a 3. helyért - Vesztes FRSA2173 Zádeczki Donát László Szilágyi Tamás
16:00 Döntõ - Gyõztes FRSA2174 Zádeczki Donát László Szilágyi Tamás
HIT Park Labdacsarnok 1103 Budapest, Gergely utca 81.
10:00 Herceghalmi Tigrisek - SZPA-HSE FRSA2231 Szabó István Gere Kálmán
12:00 PAFC Basket/B - Herceghalmi Tigrisek FRSA2233 Steiner Máté Szabó István
14:00 SZPA-HSE - PAFC Basket/B FRSA2232 Steiner Máté Gere Kálmán
Õrmezei Általános Iskola Tornaterme 1112 Budapest, Menyecske u. 2.
14:00 Budapest Basket - Elite Basket FRKKOD2012 Nagy Viktor Horváth Kinga
TF Terem 1123 Budapest, Alkotás u. 44.
09:00 Kiss Lenke KA/B - TFSE FRSA2211 Szentpáli-Gavallér Csaba Bárány Levente
11:00 Budapest Csepel - Bikák KK FRSA2212 Szentpáli-Gavallér Csaba Bárány Levente
13:00 mérkõzés a 3. helyért - Vesztes FRSA2213 Tahin András Sebestyén Richárd
15:00 Döntõ - Gyõztes FRSA2214 Tahin András Sebestyén Richárd
Simon János Kosárlabda Csarnok 1134 Budapest, Dózsa Gy út 53.
15:30 Budapesti Honvéd/A - Kecskeméti KA FKRK2021 Rózsavölgyi Alexandra Komlódi Benedek
Károly R. 14 évf. Iskola - Hanga Ádám terem 1151 Budapest, Bogáncs u. 51-53.
13:00 BLF KK - Kiss Lenke KA FRJKOA2063 Bujtor Péter Bózsó Gábor

2019.02.25. - hétfõ

Tüske csarnok - 1. terem 1117 Budapest, Magyar Tudósok körútja 7/1.
17:00 BEAC Újbuda KA/C - Pénzügyõr SE LRJB2041 Gruber Nikolett Szõke Gábor

2019.02.26. - kedd

Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok 1103 Budapest, Kada u. 27-29.
17:30 Zsíros Akadémia Kõbánya/B - BKG Kos Akadémia LRKKOB2042 Bárány Levente Szõke Gábor

2019.02.27. - szerda

III. kerületi Sporttelep 1033 Budapest, Rádl árok u. 1.
19:00 Óbudai Kaszások KA - Bajai Bácska FKE F1ZU0215 Komlódi Benedek Horváth Kinga
Karinthy Frigyes ÁMK 1046 Budapest, Hajló u. 2-8.
17:30 Újpest-Megyeri Tigrisek/A - Budapesti Honvéd/B FRKKOA2011 Bujtor Péter Koncsag Csaba
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok 1103 Budapest, Kada u. 27-29.
16:00 Zsíros Akadémia Kõbánya/B - Gödöllõi SK LRKKOB2052 Szõke Gábor Boros Krisztina
Sport 11 Sportcentrum 1112 Budapest, Kánai út 2.
18:15 Vasas Akadémia - Békési SZSK F1PU0216 Szõts Dávid Pál Roland
Gabányi Sportcsarnok 1116 Budapest, Hauszmann A u. 5.
19:30 MAFC - Budafok F1PU0217 Gaál Norbert Csoma Viktor
Tüske csarnok - 1. terem 1117 Budapest, Magyar Tudósok körútja 7/1.
17:00 BEAC Újbuda KA/C - SZPA-HSE LRJB2031 Gruber Nikolett Ürögi Zsolt
Károly R. 14 évf. Iskola - Hanga Ádám terem 1151 Budapest, Bogáncs u. 51-53.
18:00 BLF KK - Újpest-Megyeri Tigrisek/B FRJKOA2053 Tahin András Matóczay Bálint

2019.02.28. - csütörtök

Károlyi István Ált. Iskola és Gimnázium Tornaterme 1041 Budapest, Erzsébet u. 69.
17:30 Kiss Lenke KA/A - BEAC Újbuda KA/B LRKKOA2024 Matóczay Bálint Szabó István
Benkõ István Ref. Ált. Isk. és Gimn. Tornaterme 1043 Budapest, Nyár u. 4.
18:30 Kiss Lenke KA - Elite Basket FRJKOA2073 Tahin András Szõke Gábor

2019.03.02. - szombat

NKE Kis terem 1083 Budapest, Diószeghy S. u. 23.
11:00 Vasas Akadémia/A - BEAC Újbuda KA/A LSFS2011    
12:45 Csata DSE - Kosárlabda Akadémia Pécs/A LSFS2012    
NKE Csarnok 1083 Budapest, Diószeghy S. u. 23.
16:00 TF-Budapest - BC Körmend F1AU0204    
NKE Kis terem 1083 Budapest, Diószeghy S. u. 23.
17:00 Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Vasas Akadémia/A LSFS2013    
18:45 Csata DSE - BEAC Újbuda KA/A LSFS2014    
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok 1103 Budapest, Kada u. 27-29.
11:00 Zsíros Akadémia Kõbánya - Pécsi VSK/A LSFS2031    
12:45 Bajai NKK - Soproni Darazsak Akadémia/A LSFS2032    
17:00 Soproni Darazsak Akadémia/A - Zsíros Akadémia Kõbánya LSFS2033    
18:45 Bajai NKK - Pécsi VSK/A LSFS2034    
Gabányi Sportcsarnok 1116 Budapest, Hauszmann A u. 5.
19:30 MAFC - Vasas Akadémia F1PU0227    

2019.03.03. - vasárnap

Bajza József Általános Iskola 1042 Budapest, Bajza József utca 2.
17:00 Újpest-Megyeri Tigrisek - Gyõri KC F1ZU0225    
NKE Kis terem 1083 Budapest, Diószeghy S. u. 23.
09:30 BEAC Újbuda KA/A - Kosárlabda Akadémia Pécs/A LSFS2015    
11:15 Vasas Akadémia/A - Csata DSE LSFS2016    
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok 1103 Budapest, Kada u. 27-29.
09:30 Pécsi VSK/A - Soproni Darazsak Akadémia/A LSFS2035    
11:15 Zsíros Akadémia Kõbánya - Bajai NKK LSFS2036    
BME Terem 1115 Budapest, Bertalan Lajos u. 2
20:15 Vikings - No Risk No Fun BME-T-01    
Simon János Kosárlabda Csarnok 1134 Budapest, Dózsa Gy út 53.
13:30 Budapesti Honvéd - MEAFC F1PU0224    
BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok 1222 Budapest, Promontor u. 89/a.
15:30 Budafok - BKG Kos Akadémia F1PU0226