2018.12.11 - 2018.12.20.




 

2018.12.11. - kedd
Károlyi István Ált. Iskola és Gimnázium Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 69.
20:15
-
NA-0094
Józsa A. Junior, Pohánka Balázs
játékvezetők:
NKE Csarnok
1083 Budapest, Diószeghy S. u. 23.
18:30
-
NB-0095
Kozma Balázs, Németh Fanni
játékvezetők:
20:20
-
F2KB-0118
Lónyay Református Gimnázium tornaterme
1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.
19:40
-
F2KA-0114
Nagy László, Bátovszky Zsolt
játékvezetők:
IX. kerületi Sportcsarnok
1096 Budapest, Vendel u. 10.
20:20
-
FC-0092
Tóth Kitti, Alexis Sancilio
játékvezetők:
Kazinczy Általános Iskola
1215 Budapest, Ív u. 65-71.
18:00
-
FJB-0062
Magyar Zoltán, Matóczay Bálint
játékvezetők:
Eötvös József Általános Iskola
2049 Diósd, Gárdonyi Géza u. 14.
20:00
-
FA-0092
Minár László, Hartai Tamás
játékvezetők:
2018.12.12. - szerda
Szűcs Sándor Általános Iskola Tornaterme
1046 Budapest, Ugró Gy u. 1-3.
17:45
-
FSB-0026
Boros Krisztina, Ürögi Zsolt
játékvezetők:
Eötvös József Gimnázium
1053 Budapest, Reáltanoda u. 7.
19:40
-
NB-0097
Nagy László, Mocsai László
játékvezetők:
Lónyay Református Gimnázium tornaterme
1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.
20:15
-
RKFB-0097
Nagy Viktor, Jankovics Viktor
játékvezetők:
BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy Ödön utca 10/b.
18:10
-
NA-0104
Nepp László, Szőke Gábor
játékvezetők:
Mechatronikai Szakközépiskola Tornaterme
1118 Budapest, Rétköz u. 39.
19:15
-
FD-0101
Nagy István, László Zsolt
játékvezetők:
20:40
-
FB-0092
Nagy István, László Zsolt
játékvezetők:
XIII. Eötvös J. Általános Iskola Tornaterme
1131 Budapest, Futár u. 18
18:45
-
FA-0095
Magyar Zoltán, Alexis Sancilio
játékvezetők:
Rózsakerti Demjén István Általános Iskola
1223 Budapest, Rákóczi út 16.
19:15
-
F2KA-0106
Oláh Márk, Simon Kristóf
játékvezetők:
2018.12.13. - csütörtök
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Tornaterme
1101 Budapest, Hungária krt. 9-11.
19:10
-
FD-0102
László Zsolt, Bujtor Péter
játékvezetők:
Zrínyi Gimnázium
1108 Budapest, Mádi u. 173.
20:45
-
F2KA-0101
Nagy László, Stánicz Péter
játékvezetők:
Berzsenyi Dániel Gimnázium
1133 Budapest, Kárpát u. 49-53.
18:15
-
NB-0084
Goda László, Alexis Sancilio
játékvezetők:
19:45
-
FA-0094
Goda László, Alexis Sancilio
játékvezetők:
Simon János Kosárlabda Csarnok
1134 Budapest, Dózsa Gy út 53.
15:00
-
FSB-0014
Nagy István, Bujtor Péter
játékvezetők:
Egressy Gábor Szakközépiskola
1149 Budapest, Egressy út 71.
20:30
-
FA-0093
Bagi Bálint, Komlódi Benedek
játékvezetők:
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Tornaterme
1172 Budapest, Akácvirág u. 49.
20:00
-
F2KB-0108
Nepp László, Gyurka Tamás
játékvezetők:
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
1185 Budapest, Nagyszalonta u. 25.
20:00
-
F2KB-0101
Nagy Viktor, Oláh Márk
játékvezetők:
Kempelen Farkas Gimnázium
1223 Budapest, Közgazdász utca 9-11.
18:50
-
RKFB-0094
Gaál István, Matics Sándor
játékvezetők:
2018.12.14. - péntek
Toldy Ferenc Gimnázium
1015 Budapest, Donáti u. 28.
20:15
-
RKFB-0102
Minár László, Bagi Bálint
játékvezetők:
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
20:40
-
FB-0106
Kozma Balázs, Alexis Sancilio
játékvezetők:
Babits Mihály Gimnázium
1049 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
19:30
-
FJB-0065
Komlódi Benedek, Szőts Dávid
játékvezetők:
ÁSE Terem
1072 Budapest, István u. 2.
18:30
-
FC-0102
Hartai Tamás, Bujtor Péter
játékvezetők:
IX. kerületi Sportcsarnok
1096 Budapest, Vendel u. 10.
20:20
-
F2KA-0108
Németh Patrik, Jankovics Viktor
játékvezetők:
HIT Park Labdacsarnok
1103 Budapest, Gergely utca 81.
19:30
-
F2KB-0104
Lázár Zs. György, Magyar Zoltán
játékvezetők:
Kocsis Sándor Sportközpont
1107 Budapest, Bihari út 23.
20:50
-
NB-0101
Rózsavölgyi Alexandra, Németh Fanni
játékvezetők:
Újbudai Petőfi Sándor Általános Iskola
1116 Budapest, Kiskőrös u. 1.
20:15
-
NA-0205
Hervay Tibor, Tóth Kitti
játékvezetők:
Berzsenyi Dániel Gimnázium
1133 Budapest, Kárpát u. 49-53.
20:15
-
SF-0082
Gaál István, Szőke Gábor
játékvezetők:
Egressy Gábor Szakközépiskola
1149 Budapest, Egressy út 71.
19:45
-
SF-0084
Schäffer Béla, Koncsag Csaba
játékvezetők:
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn.
1173 Budapest, Pesti út 84.
19:20
-
FD-0104
Lövei László, Pál Roland
játékvezetők:
2018.12.15. - szombat
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
16:00
-
FD-0105
Réger Zsolt, Komlódi Benedek
játékvezetők:
17:30
-
FD-0107
László Zsolt, Réger Zsolt
játékvezetők:
19:00
-
FC-0107
László Zsolt, Komlódi Benedek
játékvezetők:
Karinthy Frigyes ÁMK
1046 Budapest, Hajló u. 2-8.
10:00
-
FSC-0043
Balogh Kristóf, Winkler Áron
játékvezetők:
15:00
-
NKA-0042
Magyar Zoltán, Bózsó Gábor
játékvezetők:
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
1103 Budapest, Kada u. 27-29.
16:30
-
NB-0103
Alexis Sancilio, Zádeczki Donát László
játékvezetők:
Berzsenyi Dániel Gimnázium
1133 Budapest, Kárpát u. 49-53.
17:00
-
NB-0047
Goda László, Szőke Gábor
játékvezetők:
Károly R. 14 évf. Iskola - Hanga Ádám terem
1151 Budapest, Bogáncs u. 51-53.
18:00
-
F2KB-0106
Tarnai Gyula, Hartai Tamás
játékvezetők:
Kazinczy Általános Iskola
1215 Budapest, Ív u. 65-71.
18:00
-
F2KB-0102
Lövei László, Simon Kristóf
játékvezetők:
Rózsakerti Demjén István Általános Iskola
1223 Budapest, Rákóczi út 16.
09:00
-
FJB-0061
Horváth Kinga, Győri Ferenc
játékvezetők:
10:40
-
FSB-0067
Horváth Kinga, Győri Ferenc
játékvezetők:
Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
2016 Leányfalu, Szt.Imre herceg u. 9-13.
13:00
-
FD-0106
Matics Sándor, Hartai Tamás
játékvezetők:
Páduai Szent Antal Gimnázium Tornaterme
2081 Piliscsaba, Béla király utca 72
18:00
-
F2KB-0105
Szakáll István dr., Káré Gergő
játékvezetők:
Huzella Ált. Isk. Tornaterme
2131 Göd, Petőfi Sándor u. 49.
16:00
-
FKB-0066
Bujtor Péter, Szőts Dávid
játékvezetők:
2018.12.16. - vasárnap
III. kerületi Sporttelep
1033 Budapest, Rádl árok u. 1.
09:00
-
FKB-0065
Jankovics Viktor, Boros Krisztina
játékvezetők:
13:30
-
FSB-0064
Alexis Sancilio, Boros Krisztina
játékvezetők:
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
09:00
-
NB-0106
Réger Zsolt, Horváth Péter
játékvezetők:
10:30
-
FC-0101
Réger Zsolt, Schäffer Béla
játékvezetők:
12:00
-
SF-0083
Schäffer Béla, Horváth Péter
játékvezetők:
13:30
-
FC-0104
Magyar Zoltán, Szirt Lajos
játékvezetők:
15:00
-
FC-0106
Magyar Zoltán, Szirt Lajos
játékvezetők:
16:30
-
FC-0103
Nepp László, Tahin András
játékvezetők:
18:00
-
FB-0103
Nepp László, Tahin András
játékvezetők:
Lónyay Református Gimnázium tornaterme
1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.
11:00
-
NA-0101
Nagy Viktor, Tóth Kitti
játékvezetők:
Zrínyi Gimnázium
1108 Budapest, Mádi u. 173.
10:00
-
FSA-0013
Szirt Lajos, Németh Fanni
játékvezetők:
18:00
-
FA-0105
Józsa A. Junior, Matics Sándor
játékvezetők:
Őrmezei Általános Iskola Tornaterme
1112 Budapest, Menyecske u. 2.
11:00
-
FKB-0053
Nagy István, Gruber Nikolett
játékvezetők:
17:00
-
F2KA-0103
Szilágyi Bálint, Molnár Tamás
játékvezetők:
BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy Ödön utca 10/b.
16:30
-
NA-0107
Tarnai Gyula, Gruber Nikolett
játékvezetők:
Mechatronikai Szakközépiskola Tornaterme
1118 Budapest, Rétköz u. 39.
18:00
-
FB-0104
Bagi Bálint, Szőke Attila
játékvezetők:
MTK Kosárlabda Csarnok
1122 Budapest, Acsády Ignác u. 3.
15:00
-
NA-0106
Bagi Bálint, Horváth Péter
játékvezetők:
TF Terem
1123 Budapest, Alkotás u. 44.
18:00
-
FB-0107
László Zsolt, Szokolainé V. Csilla
játékvezetők:
Simon János Kosárlabda Csarnok
1134 Budapest, Dózsa Gy út 53.
09:00
-
FSB-0066
Szőke Gábor, Waigand Ágoston
játékvezetők:
10:40
-
FKB-0067
Szőke Gábor, Waigand Ágoston
játékvezetők:
18:00
-
F2KA-0102
Gaál Norbert, Nagy István
játékvezetők:
20:00
-
F2KA-0104
Kovács Zoltán, Rózsavölgyi Alexandra
játékvezetők:
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Tornaterme
1172 Budapest, Akácvirág u. 49.
09:00
-
FSC-0042
Győri Ferenc, Koncsag Csaba
játékvezetők:
10:40
-
FSB-0063
Győri Ferenc, Koncsag Csaba
játékvezetők:
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
1185 Budapest, Nagyszalonta u. 25.
16:20
-
FKB-0061
Szőke Gábor, Gere Kálmán
játékvezetők:
18:00
-
FJB-0064
Szőke Gábor, Gere Kálmán
játékvezetők:
Vörösmarty Mihály Gimnázium
2030 Érd, Széchenyi tér 1.
16:00
-
F2KB-0107
Bátovszky Zsolt, Nagy-Pál Petra
játékvezetők:
Fabriczius József Általános Iskola
2112 Veresegyház, Fõ út 77-79
16:00
-
F2KA-0107
Kozma Balázs, Németh Patrik
játékvezetők:
Huzella Ált. Isk. Tornaterme
2131 Göd, Petőfi Sándor u. 49.
15:00
-
F2KA-0105
Szájer József, Gyurka Tamás
játékvezetők:
Batthyány Kázmér Gimnázium Tornaterme
2310 Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14.
15:00
-
F2KB-0103
Józsa A. Junior, Kapros Roland
játékvezetők:
2018.12.17. - hétfő
Németh Imre Általános Iskola
1148 Budapest, Lengyel u. 23.
19:15
-
FKB-0044
Gruber Nikolett, Korhetz Szilárd
játékvezetők:
Kazinczy Általános Iskola
1215 Budapest, Ív u. 65-71.
19:15
-
NB-0056
Oláh Márk, Komlódi Benedek
játékvezetők:
Budai II. Lástló Sportcsarnok
2000 Szentendre, Dózsa Gy út 12-14.
20:00
-
FB-0105
Nepp László, Bujtor Péter
játékvezetők:
2018.12.18. - kedd
III. kerületi Sporttelep
1033 Budapest, Rádl árok u. 1.
21:00
-
RKFB-0106
Minár László, Rózsavölgyi Alexandra
játékvezetők:
Eötvös József Gimnázium
1053 Budapest, Reáltanoda u. 7.
18:50
-
RKFB-0104
Nagy Viktor, Gruber Nikolett
játékvezetők:
IX. kerületi Sportcsarnok
1096 Budapest, Vendel u. 10.
20:20
-
F2KA-0117
Oláh Márk, Tóth Kitti
játékvezetők:
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn.
1173 Budapest, Pesti út 84.
18:00
-
FKB-0046
Szőts Dávid, Matóczay Bálint
játékvezetők:
2018.12.19. - szerda
The British International School
1037 Budapest, Kiscelli köz 17.
19:30
-
F2KA-0113
X, Káré Gergő
játékvezetők:
Eötvös József Gimnázium
1053 Budapest, Reáltanoda u. 7.
19:40
-
NB-0107
Nagy László, Winkler Áron
játékvezetők:
Mechatronikai Szakközépiskola Tornaterme
1118 Budapest, Rétköz u. 39.
20:40
-
FB-0063
Lövei László, Mocsai László
játékvezetők:
Erzsébeti Közgazdasági Szakközépiskola
1201 Budapest, Vörösmarty u. 30.
19:00
-
FA-0101
Józsa A. Junior, Magyar Zoltán
játékvezetők:
Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
2016 Leányfalu, Szt.Imre herceg u. 9-13.
20:30
-
F2KB-0116
Bagi Bálint, Sentényi Barna
játékvezetők:
Huzella Ált. Isk. Tornaterme
2131 Göd, Petőfi Sándor u. 49.
18:00
-
FSB-0065
Nagy István, Pál Roland
játékvezetők:
2018.12.20. - csütörtök
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Tornaterme
1101 Budapest, Hungária krt. 9-11.
19:10
-
FB-0102
Jankovics Viktor, Mocsai László
játékvezetők:
Kocsis Sándor Sportközpont
1107 Budapest, Bihari út 23.
19:00
-
NB-0091
Magyar Zoltán, Komlódi Benedek
játékvezetők:
Zrínyi Gimnázium
1108 Budapest, Mádi u. 173.
20:45
-
F2KA-0112
Nepp László, Matics Sándor
játékvezetők:
MTK Kosárlabda Csarnok
1122 Budapest, Acsády Ignác u. 3.
20:45
-
FA-0104
Gaál Norbert, Tóth Kitti
játékvezetők:
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület
1123 Budapest, Kis János altábornagy u. 42.
20:10
-
FA-0103
X, Gruber Nikolett
játékvezetők:
Simon János Kosárlabda Csarnok
1134 Budapest, Dózsa Gy út 53.
18:15
-
FKB-0056
Bárány Levente, Pál Roland
játékvezetők:
Egressy Gábor Szakközépiskola
1149 Budapest, Egressy út 71.
20:30
-
FA-0102
Bagi Bálint, László Zsolt
játékvezetők:
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
1185 Budapest, Nagyszalonta u. 25.
20:00
-
F2KB-0112
Lövei László, Hartai Tamás
játékvezetők:
Hajós Alfréd Általános Iskola
1203 Budapest, Lajtha L u. 7.
20:15
-
SF-0081
Józsa A. Junior, Nagy István
játékvezetők:
Páduai Szent Antal Gimnázium Tornaterme
2081 Piliscsaba, Béla király utca 72
19:30
-
F2KB-0114
Horváth Csongor, X
játékvezetők:
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
2330 Dunaharaszti, Eötvös u. 52.
20:30
-
F2KB-0111
Nagy Viktor, Gyurka Tamás
játékvezetők:
Százhalombattai Sportcsarnok
2440 Százhalombatta, Vasút u. 41.
19:00
-
F2KA-0118
Gaál István, Nagy-Pál Petra
játékvezetők: