Középiskolás és egyetemi mûsor küldéssel

2020.03.10. - 2020.03.19.

2020.03.10. - kedd

Lónyay Református Gimnázium tornaterme 1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.
14:00 Kerületi diákolimpia - Kerületi diákolimpia Kerületi Tõzsér Dénes  
Simon János Kosárlabda Csarnok 1134 Budapest, Dózsa Gy út 53.
21:00 Üzleti Liga - Üzleti Liga Üzleti László Zsolt  

2020.03.11. - szerda

Lónyay Református Gimnázium tornaterme 1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.
13:30 Kerületi diákolimpia - Kerületi diákolimpia Kerületi Réger Zsolt  
Szent László Gimnázium 1102 Budapest, Kõrösi Cs u. 28.
14:30 Szent László Gimnázium - Szerb Tanítási Nyelvû Gimnázium FI Szõke Gábor Boros Krisztina
Sportmax Hegyvidék 1. pálya 1122 Budapest, Csörsz u. 12-14.
19:40 Üzleti Liga - Üzleti Liga Üzleti Hartai Tamás  
Sportmax Hegyvidék 2. pálya 1122 Budapest, Csörsz u. 12-14.
19:40 Üzleti Liga - Üzleti Liga Üzleti Szõke Attila  
Pannónia Általános Iskola 1133 Budapest, Tutaj utca 7-11.
15:00 Diákolimpia Döntõ - Diákolimpia Döntõ Diákolimp Hartai Tamás Réger Zsolt
15:50 Diákolimpia Döntõ - Diákolimpia Döntõ Diákolimp Hartai Tamás Réger Zsolt
16:40 Diákolimpia Döntõ - Diákolimpia Döntõ Diákolimp Hartai Tamás Nagy István

2020.03.12. - csütörtök

Eötvös József Gimnázium 1053 Budapest, Reáltanoda u. 7.
15:30 Eötvös József Gimnázium - Patrona Gimnázium LI Bátovszky Zsolt Szõke Gábor
Szent László Általános Iskola 1105 Budapest, Szent László tér 1.
14:00 Szent László Általános Iskola - Bem Jósef Általános Iskola IV.Fiú Tõzsér Dénes Lövei László
Budai Speciális Szakiskola 1116 Budapest, Leininger utca 27-35.
16:20 II. János Pál Gimnázium - Piarista Gimnázium FI Gaál István Ürögi Zsolt
Ilyés Gyula Gimnázium 2040 Budaörs, Szabadság út 162.
15:20 Illyés Gyula Gimnázium - Szerb Tanítási Nyelvû Gimnázium LI Szõke Attila Nagy István

2020.03.17. - kedd

Piarista Gimnázium Tornaterme 1052 Budapest, Piarista u. 1.
15:15 Diákolimpia Döntõ - Diákolimpia Döntõ IV.Fiú Bátovszky Zsolt Matejovics Márk
16:00 Diákolimpia Döntõ - Diákolimpia Döntõ IV.Fiú Bátovszky Zsolt Matejovics Márk
Patrona Gimnázium 1094 Budapest, Knézich u. 3-13.
16:30 Patrona Gimnázium - Illyés Gyula Gimnázium LI Boros Krisztina Török Béla

2020.03.18. - szerda

Lónyay Református Gimnázium tornaterme 1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.
13:30 Kerületi diákolimpia - Kerületi diákolimpia Kerületi Tõzsér Dénes  
Szent László Gimnázium 1102 Budapest, Kõrösi Cs u. 28.
14:30 Szent László Gimnázium - Arany János Gimnázium FI Matejovics Márk Miháczi Ádám
Grosics Gyula Általános Iskola 1119 Budapest, Bikszádi u. 11-15.
09:30 Diákolimpia Döntõ - Diákolimpia Döntõ Diákolimp Hartai Tamás Nagy István
10:20 Diákolimpia Döntõ - Diákolimpia Döntõ Diákolimp Hartai Tamás Nagy István
11:20 Diákolimpia Döntõ - Diákolimpia Döntõ Diákolimp Hartai Tamás Nagy István
Berzsenyi Dániel Gimnázium 1133 Budapest, Kárpát u. 49-53.
13:30 Szerb Tanítási Nyelvû Gimnázium - Berzsenyi Dániel Gimnázium FI Réger Zsolt Hartai Tamás

2020.03.19. - csütörtök

Eötvös József Gimnázium 1053 Budapest, Reáltanoda u. 7.
15:00 Eötvös József Gimnázium - Arany János Gimnázium FI Gyõri Ferenc Török Béla
Kölcsey Ferenc Gimnázium 1063 Budapest, Munkácsy Mihály u. 26.
15:45 Kölcsey Ferenc Gimnázium - Eötvös József Gimnázium LI Szõke Gábor Kutrik Andrea