Középiskolás és egyetemi mûsor küldéssel

2018.02.20. - 2018.03.01.

2018.02.20. - kedd

Lónyay Református Gimnázium tornaterme 1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.
14:00 Kerületi diákolimpia - Kerületi diákolimpia Kerületi Bujtor Péter  
FTC Népligeti Sporttelep (faház) 1101 Budapest, Vajda Péter u. 41
12:45 Szerb Tanítási Nyelvû Gimnázium - Patrona Gimnázium LI Jankovics Viktor Gyõri Ferenc
Szent László Gimnázium 1102 Budapest, Kõrösi Cs u. 28.
14:30 Szent László Gimnázium - Fazekas Mihály Gimnázium FI Horváth Kinga Szõke Gábor
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok 1103 Budapest, Kada u. 27-29.
20:40 Üzleti Liga - Üzleti Liga Üzleti Szõke Attila  
Kertészeti Egyetem 1113 Budapest, Szüret u. 2.
20:00 KEAC Rozmárok - SOTE Net's AKE-FA Bagi Bálint Szõke Gábor
Pannónia Általános Iskola 1133 Budapest, Tutaj utca 7-11.
20:30 Üzleti Liga - Üzleti Liga Üzleti Mocsai László Steiner Máté
Simon János Kosárlabda Csarnok 1134 Budapest, Dózsa Gy út 53.
21:00 Üzleti Liga - Üzleti Liga Üzleti Hartai Tamás László Zsolt

2018.02.21. - szerda

Eötvös József Gimnázium 1053 Budapest, Reáltanoda u. 7.
15:00 Eötvös József Gimnázium - Trefort Gimnázium FI Bujtor Péter Török Béla
Schulek Frigyes Szakközépiskola 1087 Budapest, Mosonyi u. 6.
14:30 Schulek F. SzKI - Arany János Gimnázium FI Réger Zsolt Szõke Gábor
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok 1103 Budapest, Kada u. 27-29.
20:40 Üzleti Liga - Üzleti Liga Üzleti Magyar Zoltán Forintos József
BME Terem 1115 Budapest, Bertalan Lajos u. 2
21:40 BME TK - Pázmány Angels AKE-FA Simon Kristóf Szõts Dávid
Sportmax Hegyvidék 1. pálya 1122 Budapest, Csörsz u. 12-14.
19:35 Üzleti Liga - Üzleti Liga Üzleti Hartai Tamás  
Sportmax Hegyvidék 2. pálya 1122 Budapest, Csörsz u. 12-14.
19:35 Üzleti Liga - Üzleti Liga Üzleti Gaál István  
Simon János Kosárlabda Csarnok 1134 Budapest, Dózsa Gy út 53.
21:00 Üzleti Liga - Üzleti Liga Üzleti Bagi Bálint  

2018.02.22. - csütörtök

FTC Népligeti Sporttelep (faház) 1101 Budapest, Vajda Péter u. 41
12:45 Szerb Tanítási Nyelvû Gimnázium - Berzsenyi Dániel Gimnázium FI Hõgerl Bence Bozóki Domonkos Olivér
Budai Speciális Szakiskola 1116 Budapest, Leininger utca 27-35.
16:20 II. János Pál Gimnázium - Schulek F. SzKI FI Szilágyi Tamás Villányi Mátyás

2018.02.24. - szombat

IX. kerületi Sportcsarnok 1096 Budapest, Vendel u. 10.
08:30 Kerületi diákolimpia - Kerületi diákolimpia 3x3 Hegedûs Roland Bános Csaba

2018.02.26. - hétfõ

Piarista Gimnázium Tornaterme 1052 Budapest, Piarista u. 1.
15:00 Piarista Gimnázium - Batthyány Lajos Általános Iskola IV.fiú Horváth Kinga Hõgerl Bence
16:30 Piarista Gimnázium - Szent László Gimnázium FI Horváth Kinga Hõgerl Bence
Bakáts téri Általános Iskola 1095 Budapest, Bakáts tér 12.
13:40 Bakáts Téri Általános Iskola - Vajda Péter Általános Iskola IV.fiú Réger Zsolt Szõke Gábor
14:30 Bakáts Téri Általános Iskola - Derkovits Gyula Általános Iskola IV.fiú Réger Zsolt Szõke Gábor
Szent László Általános Iskola 1105 Budapest, Szent László tér 1.
14:45 Vajda Péter Általános Iskola - Szent László Általános Iskola III.fiú Szõts Dávid Villányi Mátyás
15:25 Dózsa György Általános Iskola - Vajda Péter Általános Iskola III.fiú Szõts Dávid Villányi Mátyás

2018.02.27. - kedd

Szent László Gimnázium 1102 Budapest, Kõrösi Cs u. 28.
14:30 Szent László Gimnázium - Berzsenyi Dániel Gimnázium FI Jankovics Viktor Bozóki Domonkos Olivér
BME Terem 1115 Budapest, Bertalan Lajos u. 2
21:40 TFSE - BME Big Ballers AKE-FB Bózsó Gábor Bános Csaba
Arany János Gimnázium 1124 Budapest, Meredek u.
14:20 Arany János Gimnázium - Trefort Gimnázium FI Szõke Gábor Zádeczki Donát László

2018.02.28. - szerda

Eötvös József Gimnázium 1053 Budapest, Reáltanoda u. 7.
15:00 Eötvös József Gimnázium - Szerb Tanítási Nyelvû Gimnázium FI Bujtor Péter Török Béla
BME Terem 1115 Budapest, Bertalan Lajos u. 2
21:30 SOTE Net's - BME TK AKE-FA Szabó István Pál Roland
Berzsenyi Dániel Gimnázium 1133 Budapest, Kárpát u. 49-53.
16:30 Berzsenyi Dániel Gimnázium - Schulek F. SzKI FI Réger Zsolt Szõts Dávid

2018.03.01. - csütörtök

Budai Speciális Szakiskola 1116 Budapest, Leininger utca 27-35.
16:20 II. János Pál Gimnázium - Eötvös József Gimnázium FI Jankovics Viktor Bozóki Domonkos Olivér